Brangiausias įrengtas butas Lietuvoje iki 50 m². #Šaltiniųnamai

Brangiausias įrengtas butas Lietuvoje iki 50 m². #Šaltiniųnamai
Lie 05, 2021

Šiuo metu tai brangiausias įrengtas butas Lietuvoje iki 50 m². #Šaltiniųnamai 

Nuo pradžių. Yra tokią įmonių grupė „Pro Kapital Grupp“ priklauso Estams. Daug visko stato Estijoje, Latvijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Lietuvoje neprikepė daug bandelių, bet gal ir ne bandeles kepa, o pyragus. Vienas jų darbas „Domina Plaza Luxury Apartments" adresu Didžioji g. 39. pirmam aukšte yra fancy Palermo parduotuvė šmutkių,kad geriau įsivaizduoti lokaciją, o be jos ten yra ir 24 butai. Kitas pyragas dar nevisai dakeptas iki galo bet kiek dakepė tiek praktiškai ir išpirko – „Šaltinių namai". Šiandien liko tik 2 laisvi butai iš vystytojo rankų ir vienas perparduodamasis rekordininkas perlas kurį ir matote dabar . Beje statybom namų užsiemė lietuviams geriau žinoma įmonė Vilniuje registruota „Merko statyba“, kurios 100% akcijų priklauso Estijos bendrovei „AS Merko Ehitus group“ . Jaučiat tą Estų bendradarbiavimą ?

Maždaug nuo 2012 metų dar prie lito, ne euro bet LITO, prie jau esamų pastatų esančių šaltinių ir aguonų gatvėje pastatė 2 daugiabučius vieną kampinį ant gatvių sankirtos kitą vidiniame kieme, kuris didįjį kiemą padalina į dvi dalis. Vienas iš laisvų butų ir yra būtent šitame pastate Šaltinių g. 24-41 , pačiam paskutiniam aukšte 52.63 m² B energetinės klasės ir jis kainuoja 283 000 eurų su daline apdaila . Vieno kvadrato kaina – 5377 eurai.

Sekantis etapas prasidėjo maždaug nuo 2017 metų su projektu Šaltinio namai Attico 1. Jo metu kvartale baigti statyti penki mažaaukščiai namai juose yra 116 butų . Antras iš laisvų likusių butų yra šiame etape, o dar tiksliau SENAMIESČIO BAROKO pastate. Taip pat pačiame paskutiniame aukšte 75.21 m² tik neaišku ar A+ ar A++ energinės klasės, nes tuo metu labai greitai jos keitėsi ir net skelbime nurodyta ir ta ir ta klasė, tia būtinai reikalaukite sertifikato šiuo klausimu. Šio buto su daline apdaila kaina 471 840 € . Vieno kvadrato kaina – 6000 eurų.

Perlų perlas kainos prasme rekordininkas ir laimintis pirmą vietą iki 50 m² butas Vilniuje o savo kaina brangiausias net ir visoje Lietuvoje 48,24 m² ir kainuojantis 323 208 € .Vieno kvadrato kaina – 6 700 €/m² . Randasi kvartalo teritorijos Senamiesčio ramybės bloke .Taip jis yra įrengtas ir labai gražiai .Taip toks nedidelis butas turi ir terasą + ~10,6 kv.m ir prie miegamojo balkoniuką + ~4,1 kv.m . BET RIMTAI UŽ TOKIĄ KAINĄ ?! Butas nėra paskutiniame aukšte 5 iš 6 ir tikėtina gana greitai priešais terasa išdygs naujas projekto etapas su komercinėm ir gyvenamosios patalpom.

Kalbant apie būsimus etapus norintieji rekomenduoju paimti žemą startą, nes jau mačiau kad pradėjo krapštinėtis statybininkai, galimai greitai bus naujienų . O naujienos bus tokios : Šaltinių namai | Attico 2 etapas . „Mes turime dar vieną sklypą, kuris yra komercinės paskirties. Ten, tikėtina, atsiras derinys – butų ir komercinių patalpų… , – sakė bendrovės „PK Invest“ direktorė. " Šis blokas atsiras būtent priešais šito rekordininko terasą, nuotraukose matosi priešais pastatas aptrauktas dekoratyvine naujo pastato iliuziją imituojančia reklama. Čia dar ne viskas. Bus ir Šaltinių namai | Attico 3 etapas (vilos) . Va čia turėtų būti kažkas įspūdingo neabejotinai ir kainos prasme ir jau greitai 323 208 € (6 700 €/m²) už 48,24 m² įrengtą butą bus tik istorija .

Negana to kad stilingai įrengtus butus matome prie brangiausiai parduodamų skelbimo viršūnių, čia su nuoma irgi saldu.46m² butas – 800 euriukų nuoma. 53 m² butas – 950 eurų nuoma arba 105 m² butas 2000 eurų nuoma ( jei ką jau rezervuotas ) . Vo tak vot .

Nu ir už ką čia tokios kainos ir sumos . Vienas momentas, šitas projektas oficialiai priklauso senamiesčio teritorijos riboms. Nors va tarkim kitoj pusėj gatvės taip pat pranagumu nenusileidžiantis Aguonų projektas jau priklauso Naujamiesčiui . Kas mandriau ?Senamiestis ar Naujamiestis ? Kitas aspektas labai reprezentuojamas vidinis kiemas arba kaip vystytojas pristato : Unesco saugomoje teritorijoje vystomame kvartale įsikūrė ir pirmasis itališkas sodas Senamiestyje, suplanuotas italų koncepcijų architekto Gianmarco Cavagnino. Aš ne botanikas, bet kvapo man neužgniaužė. Šiuo momentu neįvertinus 2 ir 3 etapo butų yra 116 bet tai tik dabar , pastačius likusius koncentracija bus kaip ir visur kitur , gal šiek tiek mažiau nes nėra tų mikrobinių sandėliukų po 20-25 kvadratinius metrus . Pastatai tiek tie ankstesni 2012 metų tiek naujesni 2017 metų tikrai gražūs ir įdomūs , kokybė bent jau vizualinė labai stipriai jaučiasi , o vat ar gyvenimo kokybė yra tai tik gyventojas pasakys, nes yra atsiliepimų spaudoje įvairių : „– prasta garso izoliacija, varvantys stogai – naujuose namuose yra neremontuojami jau ne vienus metus, nepaisant nuolatinių gyventojų skundų. Praėjusią vasarą po liūčių namas buvo tiesiog paplūdęs. Taip pat namo administratoriui mokame keliskart daugiau nei kiti vilniečiai, o taip yra todėl, kad esame gudrios pastato plėtotojo schemos įkaitai , namą administruos konkreti įmonė, kurios direktorė – ta pati kaip ir namo plėtotojo. " Tačiau per 3 metus galimai šios bėdos buvo ištaisytos nes skundų data 2018-01 . Dar pora niuansų kurie presžo nepriduoda : 1. Vilniaus teritorinė darbo birža Jaunimo darbo centras pastatas tiek sienomis glaudžiasi tiek publika kuri ten užsuka kiekvieną darbo dieną. 2. jeigu neturi požeminio parkingo kuris kianavo bent jau apie 20 k eurų tai statai raudonoje parkingo zonoje ( kas nėra blogai nes metinis mokestis 1 mašinai tik 22 eurai ) tačiau yra vienas bet prie gatvių ir parkingų yra didžiuliai medžiai pavadinimu liepos. Liepos turi tokį defektą kad išskiria lipnias išskyras , tai Jūsų auto net po vienos dienos stovėjimo po medžiu atrodys kaip neplautas keletą metų . Na ir dar savigraužai jog prieš pradedant šį projektą Buto kv. m kaina prasidėjo nuo 2.300 Eur. už pliką butą . Jeigu tik būtumėt žinoje ….

Man patinka , man gražu , lokacija puiki , bet ne už tokią kainą .

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .
📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti.
 

Top
X