Mažiausias butas Lietuvoje su patogumais. #Mažiausiasbutas

Mažiausias butas Lietuvoje su patogumais. #Mažiausiasbutas
Lie 18, 2021

Mažiausias butas Lietuvoje su patogumais.

Ne kartą esu sakęs ir dar kartą pasikartosiu kad gyventi padoriai mano manymu galima bent jau nuo 50 kvadratų bute. Viskas kas yra mažiau yra saves suvaržymas ir gyvenimas nepatogiomis sąlygomis.

Brangstant NT kainoms vystytojai išreklamavo kad kam Jums reikia tų didelių būstų ? Jūs tiesiog turit per daug nereikalingų daiktų ir pradėjo lipdyti daugiabučius skruzdėlynus su butais po 25-35 kvadratais. Turiu paminėti kad tai nėra naujiena ir tokių mikro butų buvo ir anksčiau . Kad ir šis butas randasi dabar jau prestižinėje miesto dalyje Užupyje ir šis daugiabutis pastatytas 1940 metais .P.S. 81 metai ir jis vis dar stovi ir viskas čia OK .Tai beje nėra vienintelis butas jame tokio mažo dydžio , vien šiuo metu yra dar pora be jo parduodamų butų panašios kvadratūros, tik ne taip prabangiai 3 aukšte kaip šis o jau rūsyje arba kitaip sakant cokoliniame aukšte.

Noriu patikslinti kadangi pardavėjas labai stipriai čia suapvalino sakydamas kad tai yra 15m² butas . Žemiau skelbime jis ir patikslina iš ko susideda šie kvadratai . Buto plotas: pirmas aukštas 8.41 kv.m., antras aukštas 3kv.m. bendrų patalpų 2,3 kv.m., palėpė 2kv.m. Tai realiai kodėl aš jam skiriu mažiausio buto Lietuvoje titulą nes jo ištikrųjų plotas yra 8.41 m² . Visa kita kaip antras aukštas ( nu ką jūs bandot apgauti …) arba bendros patalpos ir yra bendros patalpos jos neįeina į buto kainą ar kvadratūrą ( aš nepriskiriu savo butui viso daugiabučio laiptinės …). Visus orinius skaičius atmetus čia yra 8.41 m² kambarys oj atsiprašau – butas. Jo kaina yra dviprasmiška . 40 000 € (2 667 €/m²) už kaip ir minėjau 8.41 m². Tačiau Šiandien Užupyje už 40 k eurų ir dar įrengto objekto nelabai ką ir rasi niekas net nepatikėtų kad kažką nusipirkot Užupyje už tokią kainą. Nors beje yra keli panašūs mikrobai tai vis tik nėra vienetinis perlas.

Kad ir kaip ten būtų čia iš esmės gyventi galima nors ir labai suvaržytam bet galima. Ir sofa/lova ir stalas su kėde pavalgyt ar filmui pažūrėt ir viryklė kiaušinienei išsikept ir kriauklė dantim išsivalyt ir skalbenkė ir kažkur pasislėpęs šaldytuvas ir surprice surprice tūlikas ir net dušas ( šie dalykai yra ir už buto durų bendro naudojimo tačiau ko nepadarysi dėl savo gyvenimo gerovės ir štai tilpo ir tokiam plote šie svarbūs įrengimai.

Kiek man daug klausimų kyla jei tai tikrai būtų gyvenimo būstas ilgam. Kokia kvapų oazė. Kepi kiaušinienę su svogūnais , prispaudžia ant „rimto" vienas žingsnis ir tu jau sėdi ant unitazo, dar jei po gero vakarėlio tas rytinis garavimas nuo alkoholio o jei dar nebebuvo jėgų į dušą nueit ir kojnytės aromatizuojančios ant žemės … uh ta ta ta . O jeigu viską padauginam iš dviejų , nes gi yra antras aukštas ir teoriškai galima apgyvendinti draugą kartu , na kad ir nakčiai. Man jau fantazija sako tu nusiramink , čia taip nebūna .

Tikėtina tai priimtina trumpalaikei nuomai per AirBnB ir panašiai kitų variantų aš nematau. Ar nuomotumėtės tokį butą trumpam o gal ir ilgam ? O gal nusipirktumėt ir drąsiai gyventumėt ? Duokit žinot komentaruose.

O aš nuo savęs paliksiu dar komentaruose pora nuorodų į įdomias Užupio istorijas apie patį Užupį , daug cool informacijos , kas gyvenat tenais vertėtų pasiskaityti , sužinosit ko nežinojot .

https://storymaps.arcgis.com/stories/4ac297b8eacb4e918b249103f6defc4d?fbclid=IwAR2bUp7CLL0NFTL5c6a-fgHnHKqXAKziisA53aG4MBgkcI3lHbAtvnOi86w

https://www.uzupiorespublika.com/uzupis/?fbclid=IwAR2LEnXxLiJ149fmk4FbNAm2DCtyb2WrlB2AM33SmhKGP9oHGk5JjSFxMaM


Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .
📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X