Vilniuje šiuo metu turi didžiausią buto segmente plotą #Žirgo2

Vilniuje šiuo metu turi didžiausią buto segmente plotą #Žirgo2
Rgp 02, 2021

-Veidrodėli, veidrodėli pasakyk kas Vilniuje šiuo metu parduodamas aukščiausiam aukšte ? Dar vienas . – Veidrodėli, veidrodėli pasakyk kas Vilniuje šiuo metu turi didžiausią buto segmente plotą? #Žirgo2

Visų pirma tai man pačiam patinka pirmi aukštai su sąlyga jeigu tai terasiniai su geru vaizdu į gamtą ar šiaip vaizdingi , bet dar labiau patinka paskutiniai pastatų aukštai. Pats gyvenu deja bet tik 6 aukšte nors tai ir yra paskutinis to daugiabučio aukštas. Tikėta Jūs taip pat gyvenate standartiniuose daugiabučiuose kurie yra 6 / 9 na gal kokių 16 aukštų, tačiau Lietuvoje yra ir ženkliai aukštesnių pastatų . Deja liūdesys dėl sostinės nes kad ir koks Jums atrodo didelis Tower daugiabutis su 29 aukštai ir siekiantis 99 metrus nuo žemės , tačiau pirmą vietą laimi Klaipėda su 112 m aukščio ir 34 aukštų daugiabučiu „Pilsotas“. Mini palyginimas apsišvietimui : Pirmoje vietoje pasaulyje tarp gyvenamųjų duagiabučių – 2014 m. pradėtas statyti 134 aukštų dangoraižis „Central Park Tower“. Šio pastato aukštis – 472 metrai, jame yra 179 prabangūs ir erdvūs butai.


Grįžtam į šios savaitės skelbimą ir butą 20 aukšte iš 20 . Jis yra 68 metrų aukščio , tai nėra rekordininkas kaip jau supratote tačiau šiai dienai tai yra aukščiausiai parduodamas butas sostinėje . Negana to jis turi dar vieną išskirtinumą jo plotas yra 277 kvadratiniai metrai su kapeikom. Atmetus visokius kotedžus ir mixus su kombinacijom butas/administracinės patalpos tai yra didžiausio ploto gyvenamasis butas .


Pastatas yra 2003/2004 metų statybos. Jį projektavo UAB AKG ( Architektūros kūrybinė grupė ) , pats direktorius ir architektas Remigijus Bimba . O užsakymą davė tokia įmonė : UAB „ RANGA IV“ ji po dešimtmačio nuo šio pastato bankrutavo. Beje direktorius tos įmonės Laimutis Pinkevičius ten pasižymėjęs personažas . Prieš dešimtmetį Laimutis Pinkevičius buvo vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, kolekcionavęs prabangius automobilius ir šmėžavęs glamūrinėje žiniasklaidoje. Tačiau krizės parklupdytam ir pastarąjį dešimtmetį iš skolų taip ir neišsivadavusiam L.Pinkevičiui jo paties prašymu iškeltas asmeninis bankrotas dėl 41 mln. eurų skolų.

Įdomios nuogirdos bet tais laikais prie lito būtent šitas butas 20 aukšte neįrengtas kainavo vieną milijoną litų. 2016 metais kovo 14d. 15min apžvelgė brangiausius tuo metu butus Vilniuje ir būtent šio buto kaina tada buvo milijonas ir du šimtai tūkstančių bet jau ne litų o eurų. Na ir žinoma pilnai įrengtas. Kaip matote ne visi NT objektai laikui begant brangsta, taip ir šis . Šiandien šio buto kaina yra 900 000 € (3 249 €/m²) už 277 m². Palyginus su litu – kosmosas. Palyginus su paskutinėm prašomom kainom, tai solidi akcija pritaikyta, numanau kad tai nėra galutinė kaina jeigu ką. O ką gausite už tą nepilną milijoną eurų ? Na Jūsų laukia 120 kv.m. terasa su įstiklinta sūkurine vonia-jacuzzi ant stogo bei bute įrengti 2 židiniai. Viskas gal būtų wow ir wow nors ir paminėta jog interjeras kurtas naudojantis profesionalaus dizainerio-architekto paslaugomis, tačiau viskas atrodo ganėtinai pasenę ir neskoninga, terasa taip pat skurdi . Naujam sąvininkui rekomenduočiau dar 100k eurų įmerkti ir viską atsinaujinti pagal šių dienų standartus ir dizainus. Na bet viso ko esmė čia yra būti arčiau dangaus. Paskutinis aukštas . 20 aukštas , retas ofisinis darbuotojas pakyla į tokį verslo centrą . Skelbimo nuotraukos padarytos siaubingos bet tiek kiek matosi ir kiek teko pačiam matyt tai abejingų nepalieka tokie vaizdai.
Daug aukštų daug gyventojų bet jei ten nuvažiuotumėt nerastumėt perkūnkiemio parkingo tragedijos, kadangi ten yra 11 vietų išoriniam parkinge ir net 110 vietų požeminiam parkinge.
Čia apsigyventi galit ir Jūs. Ne, ne nebėkit pirkti teleloto ir tikėtis laimėti milijono. Kiti butai čia daug pigesni. Dar vienas parduodamas čia butas šiuo metu yra 155 000 € (2 904 €/m²) 53,37 m² padoriai įrengtas.
Jeigu su pirkimais neužsiemat , yra pora butų išsinuomot . Vėlgi didesni butai tais laikais būdavo tai matosi ir iš pasiūlos . 590 € už 66 m² ir 1000 € už 77 m² . Dar vienas skirtumas nuo dabartinių naujų daugiabučių . 66 m² čia yra 2 kambariai , o 77 m² – 3 . Dabartiniuose čia jau spaustų ir 4 ir net 5 kambarius atitinkamai.

Faina gražu vaizdai užburiantys, lokacija patraukli viskas yra ko reikia, bet klausimas ar tiek ploto tau reikia . Palyginimui Skylum projekte ( na ten iškasta duobė šiuo metu tik ) dabar yra taip pat 20 aukšte pora butų plikų po 66,22 m² už 174 400 € beje kaip ir minėjau 66 m² čia jau yra 3 kambariai o ne du. Tai jei norėtūsi tokio paties ploto buto apie 277 kvadratus Skylume reiktų supirkti visus 4 butus 66,22 x 4 = 265 m² gaunasi plius minus ir už juos tektų pakloti maždaug 700 000 eurų už visus plikus . Tokią opciją turėtumėt antrajame Skylum daugiabutyje. Pagalvokit gal ir variantas…


Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .
📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X