Įrengti butai iki 75 000 eurų.#Studentas

Įrengti butai iki 75 000 eurų.#Studentas
Rgp 10, 2021

Sveikas atvykęs in Suostenę . Ateina ruduo , ateina ir studentai arba atvažiuoja jei ūkininkai tėvai įpylė žalio dyzelio legvatinio į golfą ant kelionės į Vilnių. Tarkim tėveliai įpylė ne tik dyzelio bet pardavė keletą karvių , šiek tiek žemės ir davė 10 000 eurų su mintim nepragert alaus Carre terasoj po 5 eurus bet ant pradinio įnašo . Paskaičiavus tai kad reikalingas 15% pradinis įnašas vadinasi reikia žiūrėt įrengto buto iki preliminariai 75 000 eurų .Dar dažnai girdžiu kad norima kuo naujesnio būsto, tai žiūrim ką turim. #Studentas

Filtrai : Vilnius . Įrengtas butas. Kaina iki 75 000 eurų. Statybos metai nuo 1990 iki nors ir dabar bet realiai iki 2000 metų. Patikslinimas, meniu stipriai keičiasi , todėl 2021 08 08 pagal šiuos kriterijus buvo tik tokie pasirinkimai.


Šį tą randam nors atrodo kriterijai buvo sunkiai išpildomi. Pora butų yra Jeruzalės rajone. Šiaip studentui ir ne tik rajonas geras , daug parduotuvių daug gamtos netoliese yra žalieji ezerai ne taip ir toli tai toks ramesnis rajonas atokiau centro. O jeigu įstos į MRU tai viskas bus pasiekiama pėškomobiliu. Vienas iš variantų lik ir tinkantis iškarto apsigyvent jis žinoma ir kainuoja daugiausiai lygiai tiek kiek mūsų užbrėžta suma už 36,62 m² beje tai yra pats naujausias įmanomas pastatas pagal šiuos kriterijus 1996 metų statybos jei tai teisingi duomenys . Kaip ir galima pasižymėti kaip variantą. Kitas butas Jeruzalėje yra pigesnis 69 500 € 34,13 m² tik iki apsigyvenimo jame trūksta nemažai baldų ir technikos iš esmės reikės tikrai išleisti tuos 5 tūkstančius eurų kad galima būtų gyventi.


Randam dar vieną butą Pilaitėje jį matoto ir skelbime, beje visus apkalbėtus butus rasite komentaruose .72 800 € už 36 m iš esmės čia yra ir iš toliau vardinamų variantų jis bus vienas iš favoritų. padarytas na ne pats rimčiausias bet vis tik remontas matosi , visi baldai ir technika , gal tik balkoną įstiklinti reiktų ir būtų liuks. Rajonas panašiai kaip ir Jeruzalė tik dar geriau . Daug gamtos taip pat atokiau centro bet visa infrastruktūra puikiai išvystyta ir pasiekti bet kurį universitetą ar centrą galėsit su vienu autobusu ar net elektriniu paspirtuku.

Dar meniu rasite vieną butą Pašilaičiuose. 73 900 € 38 m² . Antras pagal geruma variantas visai padoriai atrodantis su visais baldais matosi lik ir buvo prisiliesta prie atnaujinimo bet minimaliai. Na tik čia jau gamtos ar ramybės reiktų tikėtis mažiau.


Visi kiti 3 butai yra Fabijoniškėse palei Ukmergės gatvę. Yra plikas butas su keliais baldais kuriuos reiktų išmesti 62 999 € 40,35 m².Kitas butelis turi daugiau baldų ir technikos kuri iš bėdos studento gyvenimą atlaikys bet nebus malonu gyventi. 74 900 € 50,22 m² .Paskutinis gal būt verčiausias Fabijoniškių varintas 72 000 € 37,07 m² vėl gi minimaliai matęs atnaujinimų gyventi galima , gal pliusas kad jis yra arčiausiai centro, nors tas artumas poros kilometrų.


Išvados. Surastį įrengtą butą nesenesni nei mano gimimo 1990 metų iki 75 000 eurų tikrai įmanoma. Vieni bus dailesni ir labiau įrengti gal net po kapitalinio , kiti deja bet pliki apleisti ir reikės stipraus remonto , tačiau turint laiko ir papildomus 15 tūkstančių gal ir vertas dėmesio pasirinkimas. Besidomintys tokio tipo buto paieškomis spręskite patys ir pasidairykit komentaruose nuorodų kol dar yra jie ( Facebook grupėje – apžiūrėtas NT ). O mano laimėtojų TOP'ą užima : 1. Butas Pilaitėje. 2. Butas Pašilaičiuose. 3.Butas Jeruzalėje.Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .
📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X