Gyvenimas administraciniame pastate #Sėlių36

Gyvenimas administraciniame pastate #Sėlių36
Rgp 22, 2021

 Ką daryti kai norisi kuo daugiau laiko praleisti ofise, bet neturi galimybių paso? Perki butą administraciniam pastate! #Seliu36

Žvėrynas yra puikus ir prabangus rajonas, kai kuriem neprižiūrėtiem medinukam atėjo laikas atsisveikinti ir juos pakeis nauji pastatai. Tik kodėl tie nauji pastatai tokie padriki nederantys vieni su kitais ir šlykštūs, atrodo kad kuo greičiau reik įkalt, parduot ir užmiršt. Sėlių gatvė viena iš pagrindinių pravažiuojamų Žvėryne vienintelis gražus pastatas prie sankryžos yra apatinių trikampio formos vien tik administracinis objektas.Visi kiti labai tendencingai juda ta pačia strategija, nugriauna sena medinuką ir vietoj jo greitai stato kvadratinę dėžę. 1 pvz kaip atsirado Sėlių g. 38 „Žvėryno vingis" daugiabutis. 2 pvz dabartinis „Sėlių 36" daugiabutis gal tiksliau būtų vadinti administracinis pastatas su keliais butais. Ir užbegsiu laikui už akių jau šalia numatytas kitas daugiabutis Sėlių g. 34 , visi trys skirtingi nederantys ir net rėžiantys akį. Ir visi laikosi vienerių metų pabaigtuvių . Ras Ras Ras ir baigta.


„Sėlių 36" – koks projektas toks ir internetinis puslapis ,- ant greituko sumestas .Pusės informacijos kuri turėtų būti rodoma net neegzistuoja kaip nuotraukų galerija.


Pažiūrėkim ką jie rašo : „Nauji butai ir administracinės patalpos Sėlių g. 36, vystomi viename patraukliausių Vilniaus miesto mikrorajonų – Žvėryne. (Patikslinčiau kad tai labiau administracinis pastatas nei gyvenamasis nes jame yra tik 9 butai iš 23 turtinių vienetų.) Žvėrynas yra Vilniaus miesto žalioji dalis. Nedidelis trijų aukštų namas suprojektuotas taip, kad taptų autentiškos Žvėryno aplinkos neatsiejama dalimi. (Kalba apie žalumą ir BAM pagal juos čia šitas pastatas yra puikiai derantis objektas, nors žalumo jei ir bus tai keli metrai pigios žolės prie namo ) Projekto pagrindinis tikslas – sukurti harmoninga bei saugią aplinką jo gyventojams.( Gyventojams ar komercinių patalpų savininkams ?) Sėlių g. 36 – būstas, leidžiantis greitai pasiekti Senamiestį bei mėgautis pulsuojančiu miesto ritmu. Žaliausiame Vilniaus rajone pastatytas namas yra itin ramioje vietoje, esantis šalia gražiausių Vilniaus gamtos kampelių – Neries vingio ir Vingio parko. Sėlių 36 – vieta, kurioje jaukią ir saugią kaimynystę kuria šalia besikuriančios jaunos šeimos bei žmonės, norintys mėgautis ramia miesto aplinka, apsupta gamtos. (Tikrai nėra rami ten vieta ir tikrai būtent ta vieta žalumu nepasižymi) „


Let's move further . „Projektą vysto Vilmstata – vienas patikimiausių rangovų, sukaupę ilgametę patirtį, įgyvendindami nekilnojamojo turto projektus." Toks lengvas patikrinimas , rekvizituose vienas žmogus puikiai pastebėjo , geriausi komentarai apie šią įmonę parašyti iš to paies IP adreso . Yra tokia lietuviška patarlė : Kas pakels katinui uodegą, kad ne anas pats. Bet painavos čia netrūksta, kadangi vienuose šaltiniuose statytojas turėjo būti UAB Saturijus, o kituose UAB GDR invest , žodžiu kuo painiau tuo geriau.


Butų kaip jau minėjau yra tik 9 iš 23 vienetų visame pastate. Visos kitos patalpos bus negyvenamosios paskirties . Aišku ar tikrai jose neatsiras butų dar klausimas , bet bent jau tai galima įsivertinti jau dabar. Pakolkas 1 butas parduotas ir dar 1 rezervuotas tai teoriškai 7 dar liko jei kas susigundytų nusipirkti , bet tuoj pateiksiu kozeriuką po kurio gundymosi bus mažiau. VIENO kvadratinio metro kaina už dalinę apdaila yra 3900 eurų , čia pigiausio buto pirmame aukšte, kiti siekia ir 4100 eurų už kvadratą. Už dalinę apdailą , gyventi administraciniame pastate su vaizdu, o tiksliau be jokio vaizdo būtent šitoje žvėryno vietoje , nu kamon… Vienintėlis gražus dalykas tai šalimais esanti „Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia" ji tikrai išskirtinė ir graži. Negana to kad kaina yra kosminė bet ir energetinė pastato klasė yra tik A tai apie kokį žalumą kalba eina ? Kad nebūtų per pigiai dar papildomai reikės įsigyti : Parkingo kaina 25.000 Eurų, bei Sandėliukas 6.000 Eurų.


Žvėrynas kaip ir minėjau puikus rajonas , prastižas ir prabanga , bet geresnių alternatyvų pakankamai : Žvėryno Lapės kvadrato kaina apie 3000 eurų tik paskutiniam realiai vaizdingame aukšte kaina sieka 4500 eurų . Kitas projektas Žvėryno parkas jau deja parduotas bet kaina buvo apie 3600 eurų. net prabangiajame Birutės18 projekte kaina sukosi apie 4000 eurų už kvadratą. Net Šalia esančiame  „Žvėryno vingis" tokiame pačiame pastate tik 2016 metų statybos ir vos su 1 laipteliu mažesne energetine klase B , parduodamas įrengtas butas 57,01 m² už 220 000 € (3 859 €/m²) . . Tai kodėl reikėtų pirkti čia tą pliką butą mažesnės kvadratūros už 4100 eurų ? Išvis už tokią kainą reiktų keliauti jau į senamiestį arba į Paupį. 

Nesuvokiu kokiais prieskoniais pabarstytas šitas projektas, bet man jis neskanus.Kaip Jum atrodo ?

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .
📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X