Kokius namus pastatys Simonas ? #Simononamai

Kokius namus pastatys Simonas ? #Simononamai
Rgp 30, 2021

Paskutinis vasaros savaitgalis, bet tikrai ne paskutinis naujas daugiabutis Pilaitėje. #Simononamai


Kad ir kaip ten visi priešintųsi Pilaitei prisigalvoję įvairiausių mitų, bet praktiškai visi nauji projektai čia išparduoti. Kai taip gerai eina tai reik statyt naujų. O naujus namus šį kartą stato naujokai. Ecoranga UAB jų pagrindinė veikla: Nuotekų valymas,vandens gerinimas, atliekų tvarkymas ir kiti su tuo susiję reikalai. Man atrodo tuoj bandelių kepykla irgi užsiims daugiabučių statyba , nes o ko ne ? Pasaulinė praktika sako kad pirmas blynas visada būna prisvilęs.


Bet vis tik pažiūrėkim kas čia bus. 2 maži daugiabučiai kuriuose atsiras 33 butai. Pastato energetinio efektyvumo klasė – A+. Džiugu kad bus net 34 automobilių parkavimo vietos, bet liūdna kad viena kainuoja 7000 arba net 10000 eurų. Butai čia kainuoja su daline apdaila nuo 1744 iki 1967 €/m² , išvertus į suprantamą kalbą – brangu. Tačiau iš 33 butų jau nupirkti 12 o tik pamatai išlieti.


Šitas projektas randasi tokioj eksperimentinėj teritorijoj ir gatvėj Simono Grunau g. Čia yra toks pasižymėjęs projektas kaip Pilaitės terasos, apie jį galit pasiskaityt apžvalgą ir žinoma iškalbingus žmonių atsiliepimus komentaruose, bei straipsnius spaudoje. Todėl lokacija su kvapeliu kaip sakant. Privažiavimas iki projekto asfaltuotas bet tik mašinom jis ir pasiekiamas. Pilaitės prospekto dalyje yra 2 plytelių iškraipytas takas pro kurį laksto mašinos , tai maloniai nenueisi ir nenuvažiuosi su paspirtuku ar dviračiu. Ką jau kalbėti apie Zujūnų gatvę kurioje išvis nėra jokio pėsčiųjų tako ar net gatvės apšvietimo. Nukeliavus iki lokacijos projekto būsimi statiniai tikrai iškils ir dar labiau užtankins teritoriją . Pilaitės terasų projekte kaip tik dar turėtų iškilti vienas fdaugiabutis jų vadinamajame 2 etape , būtent priešais Simono namų projektą.Tai ten tiesiog faktas kad bus. Tada aplink Simono namus yra dar 2 dideli laisvi sklypai , ten pievos ar poilsio erdvės nereikėtų tikėtis taip pat. Tai atsidarę googlemaps galite įsivaizduoti kaip būsite įsprausti į patį statinių centrą. Tada yra nuostabi autoservisų kaimynystė. Autoservisai tai ne gėlių kioskai . Įvairūs mašinų garsai taisant jas bei nustatinėjant mašinos gedimus šalimoje Varnės gatvėje tikrai bus ir yra atliekami .


Bent jau vizualine prasme projektas atrodo paprastas bet patrauklus , ypač lyginant su kaimyninių šokoladiniu projektėliu. Bet Pilaitėje tikrai dar ne viskas parduota ir paskatinčiau pasidairyti visoje Pialitės teritorijoje buto , nes pasirinkimo tikrai gausu.


Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .


📷📷Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X