Naujamiestyje naujas daugiabutis. #Vytenio4

Naujamiestyje naujas daugiabutis. #Vytenio4
Rgs 05, 2021

Vasara jau baigėsi, tačiau kas tikrai nesibaigė, tai nauji NT statiniai. Šiandienos projektas pateikiamas pirkėjams per 4 metų laikų prizmę: žiemą, rudenį, pavasarį ir vasarą.-Aš matau ne tik šitą projektą šiuose metų laikuose bet ir patį vystytoją – HOMA. Plėtotojas-  pateikia rinkai, netikėtų žiemiškų pasiūlymų, spalvingų pavasariškų ir lietingų rudeniškų, bei karštų, kaip dabartiniai pirmi mūsų vasaros mėnesiai.Tai apie vieną tokį karštesnį  ir pradėkim. Homa projektas à  #Vytenio4

Dabar jau nebemadinga, bet aš manau tai klasika suteikti projektui pavadinimą, kuris yra realus jo adresas – Vytenio  gatvė numeris 4. Paprasta, aišku, suprantama. Įdomus momentas jog “Homai”: Naujamiestyje tai nėra pirmas gyvenamasis projektas  jau anksčiau čia turėjo tokį objektą kaip “Loftai555” maždaug 2015 metų kūrinys. Sutapimas, sutapimas, bet taip pat randasi Vytenio gatvėje. Na, o po 6 metų jie grįžtą vėl į tą pačią gatvę su nauju projektu “Vytenio 4”. Jeigu vystytojas būtų man dosnus ir leistų išsirinkti vieną būstą iš jo dabar siūlomų projektų, tai  neabejotinai griebčiau vieną  butą čia.

Turiu šiek tiek korekcijų projekto puslapiui. Butai Vilniaus centre pakoreguočiau į Butai Vilniaus centre – Naujamiestyje. Naujamiestis nebėra gėdingas ir apleistas rajonas, todėl drąsiau galima būtų akcentuoti apie nuajas statybas būtent Naujamiestyje. Taip pat kainodara jau nėra tokia bauginanti ir butai po “puse lemo” jau parduoti tai dabar kainų svarstyklės yra nuo 132 000 eurų iki 320 000 eurų.

Tai nėra 3 ar 5 etapų dinozauras, kuris truks keletą metų kol bus užbaigtas. 85 procentų baigtumas šviečiasi jau šių metų gale arba kitų metų Sausį. Čia yra tik 40 gyvenamųjų patalpų – butų. Iš kurių šiandien liko tik 24. Kiek žinau tai būsimi Jūsų kaimynai ganėtinai jaunatviški, didžioji dauguma apie 30-40 metų amžiaus.Tiesa, dar nėra aišku kas įsikurs cokoliniame ir pirmame aukšte – administracinei veiklai skirtose patalpose.- Kolkas dar nėra aišku ar ten bus daug mažų įmonių ar viena didelė, tačiau faktas tas kad tuose aukštuose nebus gyvenamųjų patalpų. Yra svarstoma patalpas nuomoti , tai jei tai aktualu,- domėkitės ir nuomos klausimu taip pat. Pastatas yra A+ energetinės klasės, tuo metu pagal galiojančius teisės aktus ir statybų leidimo išdavimo datas buvo maksimali riba. Žiūrint į šiandien dieną šis vystytojas pakolkas nežengė dar į dviejų ++ teritoriją su nei vienų projektu, bet aš jau žinau, kad jau labai greitai tas žingsnis bus padėtas ir pasipildys savo NT portfelį aukščiausios energetinės klasės darbais. Kainos čia tokios: brangiausi butai be abejonės yra paskutiniame 5 aukšte ir čia liko tik vienas butas 64 kvadratų už 320 000 eurų,  beveik 5000 eurų už vieną kvadratą gaunant dalinę apdailą, brangu, tačiau liko tik vienas iš 4 tai šį tą sako ,o ir šiaip turit galimybę nusipirkę pigiausią butą paskutiniame aukšte apsigyventi su Fancy kaimynais ir tik Jūs vienintėliai turėsit nuosavas stogo terasas. Visi kiti butai yra ženkliai pigesni, jų kaina svyruoja nuo 132 000 eurų ( maždaug 3300 eurų už kvadratą), ( plotai iki 50 kvadratinių metrų ) bei iki 214 000 eurų (preliminariai 3500 eurų už kvadratą), ( butų plotai perlipa 50 kvadratinių metrų ). Džiugu kad mažiausi butai čia yra 38 kvadratinių metrų tai bent jau 2 kambarius turėt galėsit. Iš likusių laisvų butų be abejonės vaizdingiausias paskutiniame 5 aukšte, kuriame matysis ne tik artimiausių namų stogai bet ir kas už jų. O už jų kaip žinia dalis Vilniaus bus kaip ant delno. Leidžiantis vis žemiau vaizdai traukiasi, dar grožio tikrai atrasit 4 aukšte. Kiti aukštai galės akis paganyti į “ramybės salą” tai tokia erdvė arba tokia kaip ir terasa vidiniame kieme esanti  2 aukšte, tik aš nebūčiau aš jei nepateikčiau pasiūlymų. Dartinė paberta skalda abejoju ar skleis ramybę, bet jei žiemos sezonu ten stovėtų didelė papuošta kalėdinė eglė arba vasaros sezonu egzotinė palmė jausčiau didesnę ramybę, rudenį ir pavasarį gal koks vaismedis.Na vistik 4 metų laikai yra šio projekto akcentas. Dar galėtų būti šiuolikinė stilinga meninė instaliacija kuri išpildytų tuos 4 sezonus praktiškiau.

Paradoksas toks jog šis naujas pastatas išdygo vietoj buvusios parkingo aikštelės ir kelių garažų bei sandėliukų. Centrinė miesto dalis su parkingu lik ir nedraugauja, tačiau šioje lokacijoje yra visiškai priešingai. Nepaisant to, kad pačiame Vytenio 4 projekte bus požeminis parkingas, 40 vietų kurių kaina po 20 000 eurų už vieną. Bus dar ir antžeminis parkingas, kuriuo naudosis komercinių patalpų savininkai. Yra šalimais be abejo mokama parkavimo gatvė čia vietinė rinkliava už gyventojo transporto priemonės stovėjimo leidimą metams kainuoja :  14 eurų – geltona zona arba už vieno namo/gatvės jei nutartumėt parkuot atrastumėt ir žalią zoną kurioje kaina yra 7,20 euro už visus metus. Dar negana to aš nerekomenduoju bet yra tokia galimybė įkišti savo mašina į vieną ar kitą kiemą, aplink jų galybė ir visi kiemai yra atviri.-, Naglai to daryti tikrai nerekomenduoju bet patyrinėjus teritoriją ir jos užimtumą gal net pasikalbėjus su kaimynais, būtų verta bandymo. Na ir dar šalia yra Šarūno Marčiulionio Krepšinio Akademija bei nemažai nuomojamų komercinių patalpų  ir ji kaip žinia nėra stipriai perpildyta, tai turint komunikacinių gebėjimų susiradus patalpų savininkus ar bent jau budintį galima prasivesti derybas dėl vienos ar dviejų parkingo vietų. Tai ko jau ko bet parkavimo vietų čia netrūksta. P.S. įspėju nestatyti mašinų po medžiai liepomis … Vargo vakarienė, o ir plovyklos abonimentas mėnesinis kainuos brangiau nei pats parkingas.

Privatumas ir ramybė įvykių centre – taip apibūdintume gyvenimą Naujamiestyje esančiame „Vytenio 4" projekte.   Aš sutikčiau su tuo tik norėčiau išsiplėsti ir paaiškinti kas tuo norėta pasakyti. Vis tik čia yra centrinė miesto dalis, Naujamiestis į ją patenka. O šiose teritorijose ramybės ir privatumo bendraja prasme nėra. Tačiau žiūrint į konkrečią lokaciją galima šį tą įžvelgti. Vytenio gatvę išvis priskirčiau prie mažiausiai judrių miesto gatvių, kadangi čia nėra jokių traukos objektų, kurie skatintų judėjimą.Ypač mažiausiai judumo susilaukia Vytenio gatvės pradžia, daugiau aktyvumo yra Vytenio gatvės pabaigoje kurioje yra didžiulė loftų populiacija dabar įsikūrusi. Tai tos sąlyginės ramybės čia bus, aplinkui yra keli sovietiniai daugiabučiai, keletas garažinių vaizdų, bei prie pat yra ofisai, vienas neseniai atrenovuotas Biurų „Villa Classic“ pastatas, o kitas didžiulis betoninis gigantas Vytenio g. 6 įsikūręs dar 1966 metais  administracinis pastatas sovietmečiu vadintas Statybininkų rūmais, kuriame taip pat dabar galima išsinuomoti ofisus arba krepšinio salę. Šiame pastate anksčiau veikė Šarūno Marčiulionio Krepšinio Akademija tačiau dar 2017 metais užsidarė ir dabar lik ir turėjo tą sale nuomoti Vilniaus krepšinio mokyklai, bet ar vis dar tai vyksta ar nebe sunku pasakyti, nes telefonai visi tyli. Kaip pats Marčiulionis sakė : „Taip, ji pastatyta prieš tvaną, bet pasitvarkėme, padažėme, dar gali tarnauti kokius trejus metus, kol bus pastatytos naujos salės“, – planavo Š.Marčiulionis.  Fun fact Marčiulionis beveik teisus  čia dar anksčiau buvo Švč.Jėzaus Širdies bažnyčia 1913 metais prasidėjo statybos, kurios ir nesibaigė, nes prasidėjo na ne tvanas, bet karas ir okupacija. Na o kiti naudingi žmogui objektai kaip viešasis transportas, kuris išvežios po visas miesto kryptis arba netoliese esantis Vingio parkas, kai realiai trūks gamtos galima pasiekti  pėščiomis ,o jei esat nevaikštantis tai kelios minutės ant paspirtuko ar dviračio ir tu jau parke. Taip pat ne tik parkas netoliese, o ir pats miesto centras kaip Gedimino prospektas su barais ir restoranais nors jų netrūksta tikrai ir local aplink namus Vytenio gatvėje .

Ar čia yra geriausias pasirinkimas šioje teritorijoje iš naujų pastatytų arba greitai baigsiančių statybą gyvenamųjų objektų ? Gal pasakyčiau patenkantis į tą TOP 3 . Nors butų Naujamiestyje tikrai gausu nuo 27 000 eurų mažo seno buto iki labai prabangių kainuojačių net virš milijono eurų Penthouse tipo apartamentų.Vis tik jei noras yra nusipirkti naujos statybos butą užsidėjus filtrą bent jau nuo 2020 metų statybos, pasiūla stipriai sumažėja ir turim ką turim.O jei reikia čia ir dabar tai Vytenio 4 pasirinkimas bus pats tas. Žinoma turintiems laiko laukti naujų projektų čia taip pat dar bus ne vienas . Būsimiem nuomotojam ir nuomininkam galiu pasakyti kad paprasčiausiai įrengtą butą čia išnuomosit nuo 600 eurų per mėnesį , jei pasistengsit labiau su įrengimu ir pridėsit parkingą – kaina gali kilti ženkliai.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X