100% baigtumas, o parduota tik 30%. #N41

100% baigtumas, o parduota tik 30%. #N41
Rgs 27, 2021

Ne visi projektai šluojami jiem net neiškilus nuo žemės paviršiaus. Vis tik yra ir tokių, kurie pabaigti prieš 3 metus, o norinčių pirkti nėra. #N41

Prieš savaitę rašiau apie Ravingio projektą kuris vis dar neturi statybos leidimo bet praktiškai visas parduotas. O dabartinė situacija NT rinkoje yra tokia kad pirkti butą iš brėžinių bei vizualizacijų yra norma , nors ir rizikinga bet norma. Absoliučiu standartu tapo pilnas projekto pardavimas pasiekus 85% jo baigtumo lygį. Tačiau ne visi projektai yra tokie skanūs ir išperkami kol šilti.


N41 – Nemenčinės pl. 41, Vilnius . Googlemaps gali parodyti dar tuos laikus kai ten buvo tiesiog apžėlęs sklypas kurį pardavinėjo Usma LT UAB įmonė ir kurį nupirko kita gerai žinoma įmononė Vilmesta . Įmonė pastatė puse nuajosios Pilaitės turbūt ir ne tik pastatė bet ir viską pardavė ir ne tik Pilaitėj bet ir Markučiuose viena projektą taip pat . O vat šitas N41 poniškas daugiabutis jau kelinti metai renka pušų spyglius. Dar 2017 metais prasidėjo statybos kurios baigės 2018 metų gale 100 % baigtumu .O tai reiškia 3 metus tylos : 2019 metai 2020 metai ir tuoj pasibaigsiantys 2021 metai .


Trijų aukštų namas. Iš viso jame yra 20 butų . 6 butai kurie yra paskutiniame 3 aukšte yra visi išpirkti. likę du aukštai 1 ir 2 visiškai tušti .Butų kainos tais laikais čia buvo nuo 2300 €/m² šiandien nepaisant liūdnų pardavimų yra net pakilusios iki 3000-3100 €/m² už dalinę apdailą. Pastato energinis naudingumas – A . Parkavimas – garažai, požeminės ir antžeminės vietos. Nors esant tokiai situacijai manau tas parkavimo vietas galima būtų tiesiog paskirstyti būsimiem pirkėjam, nes vis tik jos kainuoja .Požeminės – 10 000 eurų. Antžeminės – 7000 eurų.


Lokacija – stipriai į miškingaja pusę važiuojant Nemenčinės plentu .Keli metrai nuo Maximos.Taip pat keli metrai nuo kelio dviejų eismo juostų viena kryptimi ir dviejų eismo juostų kita kryptimi. Čia manau yra pirmasis niuansas kodėl stringa pardavimas, ten yra didžiulis triukšmas nuo gatvės. Stovint ant pėsčiųjų tako ar net tame vidiniame parkinge normaliu tonu susikalbėti bus sunku . Triukšmas ten tikria yra didelis.Iš kitos pusės daugiabutis yra miške. Ko jau ko bet gamtos čia tikrai yra. Nors ir atrodo kad daugiabutis miškuose , visi patogumai čia iš esmės yra , tuoj pastatys Lidl , maxima jau seniai yra netoliese. Viešojo stotelė taip pat yra prie pat ir net pora autobusų važiuoja nors ir ne aptys pagrindiniai bet iki persedimo į kitą labai nedaug reikia pajudėti. Asfaltuotas privažiavimas , pėsčiųjų takas kaip ir lokacija tikrai patraukli .


Kaimynai – Nemenčinės pl. 39A yra gyvenamas bet gan apleistas namukas , aplinka gan netvarkinga, kieme mėtosi unitazai , lentos ir pats namas nesuteikia presitižinės kaiminystės vardo. Tačiau kitoj pusėj esantys kaimynai kartalę tempia labai aukštai . Ten yra toks „Villa A City" 3 daugiabučių kvartalas pastatytas dar 2008 metais. Labai labai poniškas prancūziško stiliaus su skulptūrom , unikaliu interjeru ir eksterjeru bei praktiškai popiežiaus kiemu .Vis dar egzistuoja jų puslapis tai viską rasite komentaruose .Tačiau poniškas kvartalas irgi turėjo ir vis dar turi sunkumų jį plėtojusi įmonė „Archidis" bankrutavo ir ne kartą buvo skelbiami aukcionai parduoti daugiabutį ar atskirus butus jame. Iki dabar dar yra ne vienas skelbimas parduoti butus ten . Taip pat yra galimybė ir pasinuomoti ten viena iš butų , nors 364 m² patalpas sunku pavadinti butu bet jų kaina yra tik 4000 eurų per mėnesį . Vėl gi rasite komentaruose. Tai grįžtant prie N41 Vilmestos projekto įsikūręs įdomioje loakcijoje su labai jau išskirtiniais kaimynais.


Nors tie 6 butai parduoti nesu tikras kad jie visi yra gyvenami , labai jau tamsu ten vakarais įtarčiau kad tik pusė iš ten nupirktų butų yra gyvenami , nors gal ir klystu nesisvečiavau pas juos , bet būtina sąlyga norint pirkti ten butą pasikalbėti su vienu iš tų 3 aukšto savininkų , jie tikrai nušvies situacija gan aiškiau kurį butą jie rekomenduotų po kuriuo kaimynu ir panašiai, nes pasirinkimo gausu net 14 laisvų butų , o gal išvis nieko nerekomenduotų . Nesistebiu kodėl 3 aukštas nupirktas pirmiausiai , nepaisant varinio stogo kuris ir apima visą 3 aukštą, bet praktiškai kiekviename bute yra židinys.Privalumu tikria daugiau nei kituose aukštuose. Nepaisant to 3 aukštų pastate yra net ir liftas kuris pakels jus nuo pat parkingo požeminio. O kalbant bendrai apie pastatą tai viskas atrodo puikiai , tiek išorė išskirtinė ir įdomi , tiek laiptinė puošni ir elegantiška.


Ką Jūs manot apie šį ponišką daugiabutį ir gyvenimą miške bet tuo pačiu ne taip toli nuo civilizacijos ?

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .


Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X