Kai norisi gyventi „apartamentuose” #Ozogama

Kai norisi gyventi „apartamentuose” #Ozogama
Spa 24, 2021

Ozo parkas nėra skirtas ilgalaikiui gyvenimui. Ozo parke yra didžiulis dinozauras PC Ozas kurio rekonstrukcija numatoma artimiausiu metu . Ozo parke yra viena iš didžiausių pramogų arenų Vilniuje dabar jau vadinama „Avia solutions group“. Ozo parke yra daugybė verslo centrų vieni iš jų „Technopolio“ . Ozo parke kažkodėl bandoma apgyvendinti ir žmones. Vieni gyvens viešbučiuose arba co-living patalpose kas yra okey, kiti gyvens daugiabučiuose, kurie iš esmės pinasi su viešbučiais ir lipa vienas ant kito . Gyvenimas apartamentuose. #Ozogama

Pradžių pradžia skandalingos istorijos kurią nupasakojo Skirmantas Malinauskas dar kol nebuvo Youtube žvaigždė yra apie „Ozo parko afera: žmonės perka butus, o nusiperka biurus arba negyvenamas poilsio patalpas”. Tuo metu tai buvo skandalas nes niekas nesitikėjo ir nebuvo apie tai informuoti kad pirkdami gyvenamos paskirties butą vis tik nusipirks negyvenamos paskirties viešbutį arba poilsio apartamentus. Legendinė Skirmanto istorija komentaruose. Šiandien praėjus nemažai laiko ir mažėjant patrauklių sklypų bei didėjant būsto perkamumui negyvenamos paskirties būstai su skaidresniu informavimu pirkėjams yra labiau toleruojami nei anksčiau.

Ozo parke vėl verda statybos ir ne tik Hanner konstruoja pastatus bet ir kiti statytojai. Visų būsimas rezultatas bus labai panašus , taisyklės visiem vienodos kitaip sakant. Vieni savo gaminius pavadinas apartamentais kiti poilsio patalpomis treti jaunimo nakvynės namais . Tarp visų šių paskirčių žinoma yra ir bus tikrųjų gyvenamosios paskirties butų , bet ar gali jaustis gyvenantis gyvenamosios paskirties bute kai aplink tave supa iš esmės AirBnB nuomos objektai . Tarkim Rewo ir UAB „Tera projektai“ turi leidimą Vito Gerulaičio g. 4 statyti pastatą kuriame bus jaunimo nakvynės namai, butai ir komercinės paskirties patalpos ( info komentaruose taip pat ). Greta Kalvarijų gatvės esančiame skype, vietoj šiuo metu esančio žolyno, iškilsiančiame 8 aukštų komplekse numatomi 77 butai, 113 poilsio paskirties patalpų (nakvynės namai) bei patalpos komercijai. Visai prie pat , prie vadinamosios pelkės Realco vysto Go life projektą jis taip pat neišskirtinis šiuo klausimu 275 būstai tačiau tikrai gausiai bus ir poilsio paskirties .

Mūsų šios dienos apžvalga Hanner projektas Ozo gama taip pat nėra išimtis . Čia ne taip seniai dar buvo administracinis pastatas, garažas, sargo postas ir sandėlis.Kalvarijų 204 B, Vilnius , čia vietoj jų jau kyla 4 nauji pastatai kuriuose bus 246 būstai. Statinio paskirtis. Vadovaujantis STR 1.01.03:2017 „Statinių klasifikavimas“ p.7.1, statinys pagal naudojimo paskirtį priskiriamas 7.1. viešbučių paskirties pastatai – trumpalaikio apgyvendinimo pastatai (viešbučiai, moteliai ir svečių namai). Pradžioje buvo numatyta įrengti 120 apartamentų ir 96 butus. Akivaizdu kad skaičius padidėjo tačiau negyvenamos paskirties patalpų bet kuriuo atveju bus daugiau.Įdomus ir šiaip džiugus rodiklis kad žmonės supranta ką perka ir šiandien gyvenamosios paskirties būstų šiame projekte liko tik 4 , ko nepasakysi apie apartamentus kurių liko net 83, kai kurie rezervuoti bet tai nereiškia kad nupirkti.Taip pat yra ir 5 komercinės patalpos kurių tik viena rezervuota. Hanner dar neįžengė į aukščiausios A++ klasės daugiabučių etapą todėl šis projektas bus A+ energinės klasės. Kainos taip greitai kilo kad net sunku sekti šuolius. Verslo žinios 2021 vasario mėnesį rašė vieno kvadratinio metro kaina projekte prasideda nuo 1.736 Eur. Liepos mėnesį „Made in Vilnius“ rašė Kainos už kv. m. svyruoja nuo 2 157 Eur iki 2 668 Eur.Pats Hanner savo puslapyje nurodo kainodarą nuo 2111 euro už kvadratą. O šiandienos meniu mažiausią kainą randu 2223 žinoma čia nėra gyvenomi paskirtis.Iš likusiųjų kad ir šio skelbimo kurį matote kaina yra (2 623 €/m²) ir tai gyvenamoji paskirtis. Projektas turės 2 parkingo aukštus . Tik čia neapsigaukit teoriškai priešais langus yra daugybė parkingo aikštelių gal būt nereiktų pirkti požeminiam vietos, bet jos nėra nemokamos o ir jų likimas nėra aiškus , kainos projekto parkinge svyruoja nuo 8000 eurų iki 12000 eurų todėl geriau nors vieną vietą pasiimkit. Be to bus ir sandėliukų , ypač jeigu butas bus nedidelis verta pasvarstyti sandėliuko įsigyjimą kainos nuo 3500 iki 5000 eurų.   

Įdomus projekto pozicionavimas :  „Ozo gama“ skirtas tiems, kurie kuria savo gyvenimo muziką. Ar tai reiktų suprasti kad muzika čia netils net ir ramybės valandomis kurios yra nuo 22 val. iki 7 val. ? Na kad ir kaip ten bus melomanai šitame projekte yra laukiami neabejotinai. Beje sutapimas sutapimas šalimais esančiame pastate ozo g. 4 yra įsikūrusių daug įmonių tarp jų ir djaparatura.lt tai no problem su ta muzika bus garantuotai. Pasižiūrėkim kokie kaimynai ir aplinka Jus sups. Kalbant apie lokacija tai ji nėra prasta iš tos pusės kad čia absoliučiai viskas vietoje. Viešojo transporto stotelės realiai už 1 minutės kelio pėščiomis. Miesto centras tiesiai tiesiai kalvarijų gatve , kad ir koks būtum po gero vakarėlio ne kondicijoj , namus rasi nesudėtingai , visada tiesiai ir tu arba namie arba centre . Aplinkui visi prekybos centrai , parduotuvės , restikai ir labai didelė tikimybė kad ir darbo vieta tavo bus kažkur labai netoli . Kas yra mažiau patrauklu , kad projektas yra labai jau arti ypatingai judrios kuro apartūros sankryžos ir didžiųjų Ozo ir Kalvarijų gatvių kuriose eismas nesiliauja 24/7 . Oro tarša vėlgi bus tikrai didelė ir net juntama be statistinių duomenų ant popieriaus. Triukšmo lygis taip pat bus didelis , nors jei gyventojai bus melomanai jiems tereikės pasigarsinti muzika ir triukšmas nebus didelė bėda. A korpuso daugiabutis galės mėgautis 2 milžiniškais elektros perdavimo bokštais , kurie absoliučiai neaptverti ir aktyviai naudojami žmonių praėjimui , o ant bokštų pasitinka „malonūs“ užrašai : „Nelipk užmuš“ .C namas galės grožėtis senais angarais ir sandėliais kuriuose aktyviai dirba automobilių servisai . B namas seks naujienas iš parkingo aikštelės kurioje pastoviai renkasi drifteriai , motoroleristai ir šiaip jaunimėlis norintis praleisti savo laiką su muzika gėrimais ir transporto priemonėm. Nors yra ir teigiamų dalykų , ten yra nebloga lauko teniso siena, aišku reikia ten mušinėt kamuoliuką kai nėra anksčiau minėtų dalyvių. Na ir paskutinis V korpusas šiuo metu aktyviai galėtų stebėti COVID-19 patikros punktą , bet gal su projekto pabaigimu tikėkimės to punkto kaip ir korona viruso nebeliks .

Pirkti perpardavimui ar nuomai , paeis tikrai ir apartamentai ir butai ir kad ir kaip ten pavadinsi tas patalpas. Pirkti gyvenimui ? Už gero kilometro yra Trinapolio namai prie miško prie parko tikrai daug patrauklesnė vieta nei čia. Galima žiūrėt į kitą pusę Linkmenų ežerai nors abejuose pasiūlymuose bus tik likučiai iš perpardavinėtojų bet šį tą surasti manau galima.

Ozo parko laisvi plotai po truputi užsipildo ir jau pasieks 100% bet jau dabar žiūrint į Kalvarijų gatvės pusę praktiškai visi vystytojai kiek tik yra numatę statyti daugiabučius .Ar ten yra geresnė lokacija nei čia ? Matyt kad ne, bet laukit sekančių apžvalgų ir patyrinėsim išsamiau kiekvieną iš jų.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X