Pirmyn poilsio paskirties gyvenime. #Golife

Pirmyn poilsio paskirties gyvenime. #Golife
Lap 01, 2021

Šita įmonė šitam kvartale jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Ji pastatė visą „Ozo kvartalą“ kurį sudarė daugiau nei 1600 butų ( na nebūtinai gyvenamosios paskirties kaip jau žinom )  , tada visai netoliese kitoj gatvės pusėj pastatė daugiau nei 800 butų „Linkmenų ežeruose“ , o šiandien ji labai simboliškai vysto 275 butus tam pačiam Ozo parke su projektu #Golife lietuviškai skambėtų „Pirmyn gyvenime“  .

 

Prieš savaitę tyrinėjom vos už kokių 50 metrų vystomą Hanner projektą „Ozogama“ . Tai po šiandien apžvalgos galima bus pasilyginti, kuris projektas yra geresnis ir ką rinktis jei vis tik nuspręstumėt čia pirkti .  Ozogama VS Golife .

2021-03-24 Verslo žiniom informavo Kristina Grubliauskaitė-Svitojė Realco atstovė :  ,,Projekte bus 275 vieno-keturių kambarių būstai. Jų plotas sieks nuo 28 iki 89 kv. m, o vidutinė kaina – 2.200 Eur už kv. m. Rinkai bus siūlomi gyvenamosios ir poilsio paskirties turtiniai vienetai. Anot bendrovės, pakeisti projekto paskirties ji negali, kol nepatvirtintas naujasis Vilniaus bendrasis planas. Ši teritorija „Realco“ portfelyje yra jau ne vienerius metus. „Pagal naują Vilniaus miesto bendrąjį planą, mūsų vystomo projekto teritorijoje būtų numatyta daugiabučių statyba. Labai tikimės ir laukiame Vilniaus miesto savivaldybės sprendimo dėl naujo miesto bendrojo plano“, – teigia K. Grubliauskaitė-Svitojė.Teritorijoje ketinama įrengti 93 vietų antžeminę ir 108 vietų požeminę automobilių stovėjimo aikšteles. Greta pastatų numatyti kiemai su vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio vietomis.”

Prasiplėskim šiek tiek ir iškarto darykim palyginimą su Hannerio / Ozogama. Bus statomi 4 korpusų 8 aukštų pastatai kuriuose bus 275 būstai ir svarbus momentas nemaža jų dalis bus poilsio paskirties , ką reiškia pirkėjui – negyvenama paskirtis. Pas Hannerį taip pat 4 korpusai būstų šiek tiek mažiau būstų 246 , paskirtis didžiosios dalies būstų – apartamentai . Nors sąvoka kita bet tai reiškia tą patį – negyvenama paskirtis. Apie paskirtis ir kas laukia apartamentų ir poilsio paskirties savininkų paliksiu komentaruose , daug ir plačiai bus prirašytą rekomenduoju perskaityti. Ai beje abu vystytojai ir apskritai visi vystytojai dėl paskirties visada kaltina visus aplinkui ir šiuo atveju buvo suteikinėjamos viltys skaitytojams kad va jau kai patvirtins bendrajį miesto planą tai jau ta paskirtis turėtų pasikeisti į gerąją pusę. Na mano žiniom bendrasis planas pakeistas, o paskirtis kaip matom ne. Ir čia ne vienintelis atvejis daugybė pavyzdžių yra ir su kitais rinkos žaidėjais kurie suteikia vilčių kad jau tuoj tuoj viskas pasikeis, bet galiausiai projektas pasistato, išsiparduoda, o paskirtis kokia buvo tokia ir lieka. Čia kaip ir su vizualizacijom, reiktų tikėti tik maža dalim informacijos. 

Next. Energetinė klasė. Labai įdomus pastebėjimas kai tik klasė yra A+ ar A++ tai šį kozerį metą į fronto liniją paryškina, išdidina ir visai kaip pozicionuoja ties tuo. Tačiau kai klasė yra mažesnė, A kaip šiuo atveju Golife projekte , tai reikia taip giliai nerti, kad surastum ją projekto prostatyme… Eiti į techninius sprendimus , parsisiųsti pdf’ą ir jau ten mažom raidytėm atrasti kad bus A klasė. Palyginimas Ozogama turi A+ klasę. Vėlgi nei tas projektas nei tas neturi aukščiausios klasės A++ bet vis tik vienas iš jų turi aukštesnę nei kitas.

Next.Kainodara. Golife gyvenamosios paskirties būstų kainos 2300-2500 už kvadratą dalinės apdailos.Hannerio gyvenamosios 2400-2600 už kvadratą tik vėlgi pas hannerį liko tik 3 tokie butai, o Realco turi netoli šimto laisvų . Su negyvenamos paskirtis patalpom pas abu liko tikrai sočiai pasirinkimo ir kainos taip pat labai panašios nuo 2200 už kvadratą. Bendram paveiksle kaina ta pati.  

Next. Parkingas.Golife 93 vietos antžeminėje ir jos kainuoja po 7000 eurų ir 108 vietos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje jų kainos po 14000 eurų. Hannerio projekte parkingo kainos geresnės ir jos visos yra požeminiame parkinge .Kainos projekto parkinge svyruoja nuo 8000 eurų iki 12000 eurų. Sandėliukų taip pat yra pas abu projektus, bet čia jau panaši kainodara nuo 3000 iki 6000 eurų nors keliais šimtais eurų irgi pigiau siūlo Hanner.     

Next. Lokacija ir aplinka. Golife randasi V. Gerulaičio g. 4 . A korpusas yra arčiausiai Ozo gatvės, kuri visada yra užpildyta automobiliais, tai gatvės triukšmas ir oro tarša Jūsų paslaugoms. B ir C korpusai kaip ir neautraliausias pasirinkimas šitam projekte tik kalbant apie tai ką matysi pro langus , iš vienos pusės plytinių garažiukų kvartalas kuriuose aktyviai veikia autoservisai, o iš kitos pusės visiem žinomi Krasta auto/modus group bei citybee ir kaimyniniai angarai kuriuose gyvena  : Komfovent UAB Absolutum UAB ir Unimodus UAB ką jos daro galit pasigooglint bet angarai yra angarai ir Jūs juos puikiai matysit pro langus. Paskutinis korpusas yra D ir jis vėlgi turi savo niuansų , teoriškai atrodytų patraukliausias nes toliausiai nuo gatvės atskiras nesijungiantis komercinėm patalpom su kitais pastatais , bet jis yra arčiausiai drifetrių ir šiuolaikinio jaunimėlio parkingo aikštelės, kuri kaip jau suprantome iš Ozogamos apžvalgos užkliūna ne man vienam. Nors abu projektai nėra itin patraukliose lokacijose tačiau  jeigu man reiktų rinktis iš šitų dviejų , Ozogama būtų patrauklesnis pasirinkimas savo lokacija , bet čia vėlgi priklauso kam į kur patiktų labiau žiūrėti pro buto langus .

Bendrinės kvartalo aplinkos darbai nusimato taip pat  nekuklūs. Avia Solutions Group arenos rekonstrukcija turėtų prasidėti jau kitų metų pradžioje. PC Ozas rekonstrukcija taip pat bus pradėta artimiausiu metu. Tai statybos nenutils čia dar ilgai. Šiaip pagiriant abu projektus jie atlieka abu gerą funkciją. Abu projektai užstoja baisuoklius pastataus , vienas garažus kitas angaraus su autoservisas, priedo bus sutvarkytos balos aplinka , tai mano akis linkusi geriau žiūrėti į naujus daugiabučius negu į sovietines griuvenas miesto centre. Įdomus momentas Golife projekte bus įrengiami išmanieji suoliukai, ką jie darys kitaip nei įprasti suoliukai neaišku, bet prašom, kokie šiuolaikiniai sprendimai.

Reziumė. Dvikova tarp Ozogama ir Golife mano akimis laimėjo Hannerio Ozo gama.Tai iš dalies rodo ir projekto perkamumas. Tačiau galutinis patarimas pasikartosiu kaip ir su Ozogama. Pirkti perpardavimui ar nuomai , paeis tikrai ir poilsio apartamentai ir butai ir kad ir kaip ten pavadinsi tas patalpas. Pirkti gyvenimui ? Už gero kilometro yra Trinapolio namai prie miško prie parko tikrai daug patrauklesnė vieta nei čia. Galima žiūrėt į kitą pusę Linkmenų ežerai nors abejuose pasiūlymuose bus tik likučiai iš perpardavinėtojų bet šį tą surasti manau galima.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X