Pagaliau NT projektas prie tikro PARKO. #Jomantoparkas

Pagaliau NT projektas prie tikro PARKO. #Jomantoparkas
Lap 21, 2021

Vakarinėje Jomanto parko dalyje auga išlakus beržynas. Šioje miško dalyje vingiuoja tankus pėsčiųjų takų tinklas. Beržynas žmogui visada reikalingas. Tai labai šviesus, saulėtas miškas. Beržo lapai smulkūs, jų palyginti nedaug. Tokios lajos meta švelnų, žmogui jaukų pavėsį. Rudenį beržyne švaru. Kai lapų tik tiek, atrodo, nėra kam pūti.  Beržų pumpurai pavasarį sprogsta pirmi, birželį vešliai sužaliuoja. Rugpjūtį ir per sausras beržai lapus spalvina aukso spalva. Rudenį ir žiemą beržyne vėl šviesiau. Nubalusi žievė traukia akį. Žmogus mėgsta šviesą. Gera ant suolelio beržyne sėdėti. Tai miškas vasarą po lietaus gausiai kvepiantis bičių pikiu. # Jomantoparkas

Tačiau ne apie parkus čia kalbam. „Galio Group“ čia jau kuris laikas stato daugiabučių projektą ir priartėjo prie jo pabaigos statydama paskutinį etapą kuris mano akimis vienintelis šitam projekte vertas dėmesio.  Gyvenamąjį projektą „Jomanto parkas“, sudarys penki daugiabučiai namai, kuriuose iš viso bus įrengti 236 butai. Projektas ne mažas bet ir erdvės pakankamai , tai nesijausit labai įspausti. 16 antžeminių vietų automobiliams, o po žeme – 226 vietų požeminėje aikštelėje.Atrodo kad parking vietų pakankamai , bet iš esmės po vieną vietą butui, o vis dar buto gyventojai ir jame esantys suaugę asmenys vairuoja savo automobilius ko pasekoje , vieno buto autoparkas susideda iš 2 automobilių.To pasekoje rajono gatvės ir kiemai bus papildyti automobiliais.Parkingo kainos yra po 10 000 eurų .Na kai nėra kur dėtis tenka mokėti, nors tarkim Veikmės parko namuose kuris prie pat yra ten parkingas kainuoja tik 7000 eurų. Yra sandėliukų kurių kainų diapozonas yra nuo 2000 eurų iki 4000 eurų. A+ energinės klasės namai.Pats projektas labai jau standartinis , niekuo neypatingas kurio vienintelis akcentas ir privalumas yra parkas.

Labiausiai vertas dėmesio projekto etapas dėl to kad yra patraukliausioje projekto vietoje, toliausiai nuo Geležinio vilko gatvės , ko pasekoje šiek tiek mažiau triukšmo , šiek tiek mažiau taršos bus įrengta 4 aukštų daugiabutyje 18 butų. Tai iš to ir kyla tas patrauklumas. Labai nedidelis pastatas , palyginti su pirminiais etapais kur 7 ar net 9 aukštų pastatai. Labai nedaug kaimynų turėsit tik 18 tai vėlgi sukurs tam tikrą jaukumą ir jei gyventojai bus pastovūs tuo pačiu ir saugumą. Deja kainodara šiame paskutiniame etape yra pabrangusi net iki tūkstančio eurų už kvadratą . Pirmuose etapuose kainos prasidėjo nuo 1.721 eurų už 1 kv. m. Šiame etape kainos šoktelėjo stipriai ir vidutiniškai bus ( 2600 Eur / kv. m). 

Šiaip labai universali lokacija Baltupiai. Mažiau nei 3 kilometrai iki perkemšamo Ozo parko ir jame vis trombuojamų naujų projektų su “dekoratyvinio parko” privalumais . Labai didžiuliai skirtumai aplinkos lyginant toki nedidelį atstumą.Jei Ozo parke iš visų pusių gatvės, prekybos centrai , daugiabučiai , verslo centrai . Tai čia daug ramesnė lokacija tikras gyvenamasis rajonas su tikru dideliu parku o ne dekoratyviniu šunų paganymo lauku ir 3 balom .Tinkantis tiek šeimom kurie ves vaikus į darželius , kurių čia prie pat yra , tiek į mokyklas ,kurių taip pat netrūksta, o jei esat studentai vėl gi prašom universitetai ir kolegijos kitoj pusėj gatvės. Susisiekimas tiek automobiliu tiek viešuoju labai geras, o ir visa kita pėsčiųjų ar dviračių takų infrastruktūra irgi egzistuoja.10 minučių užtruksit ilgiau judėti iki centro bet gyvenimo kokybę turėsit ženkliai geresnę. 

Vistik alternatyvų paieškose, vistiek labiau rekomenduočiau “Veikmės parko namus” ten vis dar vienas kitas butas liko laisvas, paskubėsit ,- suspėsit.O ieškantiems kažko prabangesnio ir išskirtinio Baltupiuose ,kelis ekskliuzyvus paliksiu komentaruose , gal tai bus butas paskutiniam aukšte su fantastišku vaizdu o gal kotedžai su privačiu kiemu.Pasirinkimo tikrai yra bet šitas Jomanto parko paskutinis mažasis daugiabutis taip pat neprastas pasirinkimas.   

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X