Pirmas blynas būna prisvilęs #Starhouse

Pirmas blynas būna prisvilęs #Starhouse
Gru 13, 2021

Čia bus labai jauku.Tokį užrašą matot pravažiuodami pro Kalvarijų gatvę 126b. Taip rašo ponas Tarek El Raed, kuris stato naują daugiabutį Vilniuje.
#Starhouse

 

Interneto puslapyje rašoma: Šis namas buvo pradėtas statyti 2020m. rugsėjo mėn. Baigti jį planuojama 2022m. balandžio – gegužės mėn. Na patikslinsiu gal  informacija. VIEŠO SUSIRINKIMO LAIKAS IR VIETA 2014-11-13 18:00 – S. Moniuškos g. 7-2, Vilnius . 2014-11-27 Pritarta šiam projektui. Statybų leidimas išduotas 2016-05-19. Tai labai ilgai marinuotas šitas projektėlis artėja prie pabaigos.

Kadangi projektas taip seniai buvo gavęs leidimus tai ir energetinė klasė tik A, nors atkreipkit dėmesį to parašyta niekur nėra ir išskiriami tik akcentai kaip A+ langai, A+ sienos , bet pats pastatas vis tik atitinka tik A klasę .

Šitą ilgai marinuotą mini projektą sudaro tik 15 butų ir viena komercinė patalpa.Gan sunkiai juda ir pardavimas. Šiandien liko dar 4 butai ir ta likusi komercinė patalpa. Nors puslapyje rasite tik 3 likusius rodomus butus, nes likusius neva savininkas nori pasilikti sau, bet jei taip būtų tai matyt skelbime nerašytų apie visus galimus pasirinkimus ir likučius. Esant norui įsitygi welcome .

Kainos yra tokios : 153 803 € (2 630 €/m²) už  58,48 m² dalinę apdailą. 115 800 € (2 751 €/m²) už  42,1 m² dalinę apdailą. Brangiausias/pigiausias 182000 € (2 300 €/m²) už 79, m² dalinę apdailą. Tačiau kainos visada tokios nebuvo, labai maloniai kainais galite pasižiūrėti ir puikiai pasilyginti projekto puslapyje vaiduoklyje kurio matyt neuždarė ir paliko su visa informacija, paliksiu komentaruose . O bendrai tai kainos svyravo nuo 2100 €  iki 2300 €  už kvadratą.Kainų pakilimas ženklus .Kalbant toliau apie kainas yra ir parkingas , pats savininkas sako atiduosiu už savikainą, kuri yra 15 000 eurų už vieną požeminę parkavimo vietą. Galbūt jam tiek ir kainavo, bet bendram kontekste vis tik brangoka, tačiau vėlgi tokioje vietoje jei turit nuosavą automobilį deja bet parkingo reikės .

Šiaip matosi toks balaganėlis kalbant apie projektą.Internetinis puslapis pusiau veikia pusiau ne, prie kontaktų nėra telefono numerio o tik formą kurią reikia užpildyt ir tik projekto savininkai su tavim susisieks, jeigu išvis susisieks. Tačiau telefono numerių gerai paieškojus net per daug. Rekvizitai.lt nurodo vadovo numerį 864841758 ( rekvizitų komentare rašoma kad šis numeris nepasiekiamas). Tada yra aruodas.lt skelbimai prie vieno skelbimo yra šis numeris +37063499063, o prie kito skelbimo šis +37063819999. Nerašyta taisyklė visada skambinti gražesniu numeriu ir pasieksit aukštesnį asmenį ar vadovą. Tai pasiteisino taisyklė, paskambinus 9999 susisiekiau tiesiogiai su savininku Tareku . Ai toks svarbus momentas jeigu jau skambinsit dėl buto savininkui jis kalba tik angliškai. So spyk only ingliš.

Įregistravimo data: 2018-11-15 šita įmonė vadinosi UAB „EPLLT.is" ir tik 2020-03-22 persivadino į UAB EPL House Group .Negirdėta nei ta nei ta ? Lietuvoje dar tik įsibėgėjanti, ši kompanija buria žmones, turinčius daugiau nei 15 metų įvairialypės darbo su investiciniais projektais patirties Šveicarijoje, Dubajuje, Egipte. Na rekvizitų duomenimis pakolkas subūrė 2 žmones iš kurių yra savininkas ir antras matyt buhalterė. Savo kelią Lietuvoje EPL House Group pradėjo nuo privačių namų statybos. STAR HOUSE YRA PIRMAS didelis šios kompanijos projektas.Vėlgi būkit atidūs pirkėjai , pirmas blynas visada būna prisvilęs, tai viską žiūrėkit labai atsakingai su specialistais. Bet jau ruošiamasi ir kitam, dar didesniam – naujos prestižinės darbo ir gyvenamosios erdvės įkūrimui Stepono Batoro gatvėje 34.Jau yra pritarta projektui A++ klasės namas , na bet kaip matosi iš pirmo projekto vystymo greičio tai nebūtinai jis greitu metu išvys šviesą.   

EPL House Group vadovaujantis Tarek El Raed (Šveicarija / Lietuva) sako: „Įgyvendindami savo projektus, mes siekiame sujungti šveicarišką preciziškumą ir kokybę, Dubajaus užmojus, Egipto egzotiką ir lietuvišką sąžiningumą. Mums rūpi, kad mūsų klientai galėtų įgyvendinti savo svajonę gyventi saugiai, ambicingai, įkvėptai ir jaukiai“. Na va kokia svajinga vizija ir tikslas. Šveicarišką preciziškumą ir kokybę – tai reiškia kad viskas turi būtų milimetrų tikslumu kaip laikrodžiai , na gerai kadangi čia namas padarom bent jau centimetrų tikslumu tai dėl sienų ar grindų lygumo galit drasiai reikšti kokybės įgyvendinimo pas statytoją. Dubajaus užmojus – na čia manyčiau turėtų būti dangoraižių potekstė, tačiau šis projektas yra 4 aukštų o naujasis būsimas projektasbus išvis tik 3 aukštų nusimato , taigi Dubajaus užmojai matomai nepakeliui pakolkas. , Egipto egzotiką – na jeigu kiekvienas butas gaus po kaljaną va jau ir egzotikos dūmai.Nors egzotikos gal nėra labai jau įmantrios tačiau projektas visai padorus nėra labia jau nyki blanki dėžė, septyyyyni kaip Giedriukas pasakytų.Na ir desertas lietuvišką sąžiningumą. – Nekilnojamame turte lietuviškas sąžiningumas? Ne negirdėjau to.Net sunku įsivaizduoti kas tai galėtų būti ištikrųjų.  

Lokacija nei gera nei bloga. Gal tas projektas labiau tinkamas nuomai . Prie pat judrios Kalvarijų gatvės, kuria labia intensyvus eismas visą parą. Aplinkui vien seni sovietininiai daugiabučiai, iš vieno šono išvis šiferinė trobelė su plastmasiniu šiltnamiu,iš kitos pusės taip pat 50 rožinių atspalvių fasado turintis pastatas. Na to jaukumo apie kurį buvo kalbėta pradžioje aš ne matau nei per kur ištikrųju. Geros lokacijos savybės tai kad viskas labai po ranka , stotelė už 10 metrų , nors jei darbas centre tai esant norui galima net ir pėščiomis nueiti , o su paspirtuku ar dviračių vieni juokai. Parduotuvių sporto klubų ir kitų  miestietiškų reikalų čia pilna vis tik miesto centras. Tai būsimam nuomininkui kuris norėtų gyventi naujos statybos name ir galėtų už tą nuomą mokėti nuo 600 eurų per mėnesį , bus vienas iš variantų.

Ką manot apie naujus statytojus ir vystytojus ? Ar pasitikit ?

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistų tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika jum tai simbolinė kapeika, o man paskatinimas.

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Vienas komentaras apie “Pirmas blynas būna prisvilęs #Starhouse

  1. Nuomonė sako

    Gru 20, 2021 AT 2 metai ago

    Skaityti tikrai įdomu, tačiau labai daug klaidų🙂

Top
X