Prestižinis Vilniaus rajonas, žmonėm su STATUSU #Paupys

Prestižinis Vilniaus rajonas, žmonėm su STATUSU #Paupys
Sau 09, 2022

Sveiki atvykę į  2022 metų nekilnojamo turto apžvalgas be rožinių akinių. Naujus metus pradėkim su projektu, kuris jau buvo labai seniai klibintas, bet taip seniai, kad net pats neberandu jokių užuomazgų apie jį, o išliekamąją vertę manau jis turi ir daug diskusijų visi mes turime taip pat apie jį.Todėl nepamirškim ir pratęskim jo egzistavimą internetuose. Naujas rajonas, prabangus, modernus, šiuolaikiškas, pavadinčiau žmonių su STATUSU rajonas #Paupys

Istorija. Paupys iki 1939 m. buvo vadinamas Paplauja (Paplavomis), nes šį vandens išgraužtą „kanjoną“ nuolat plauna Vilnia iš šiaurės, o šaltiniai – iš pietų. XVIII–XIX a. sandūroje išardžius Vilniaus gynybinę sieną, iš naujo atrasta Paplauja pasirodė esanti labai patogi vieta įvairių tautų pirkliams, pramonininkams ir amatininkams gyventi. Šį rajoną galime laikyti pirmuoju pramoniniu Vilniaus rajonu, nes čia buvo didelė fabrikų koncentracija. Iki Antrojo pasaulinio karo tai buvo gausiai žydų gyvenama teritorija. Labai faina puslapį radau apie paupį, kuriame sudėti pagrindiniai istoriniai check point’ai ir kiekvienas iš jų turi trumpą informatyvų vienos pastraipos aprašymą, jį paliksiu komentaruose pasiskaitymui arba ten yra maloni funkcija audio formatu pasiklausyti.

Beveik visa paupio teritoriją stato “Darnu group”. Iš viso į „Paupio“ rajono konversijos projektą  investuoja per 150 mln. eurų. Numatoma rajono statybų pabaiga – 2022 metai. Čia kalba eina apie 7 projekto etapus.6 kvartalai yra gyvenamieji, su kai kuriuose kvartaluose pirmuose aukštuose esančiomis komercinėmis patalpomis, o vienas kvartalas yra grynai komercinis ir visuomeninis, kuriame yra verslo centras bei turgus , nors turgumi to nepavadinčiau. Nepaisant to viskas vyksta matyt geriau nei tikėtasi todėl vien ši įmonė papildomai vystys čia dar du tęstinius projektus Paupio g. 33 ir Aukštaičių g. 2 juos tikrai rasite platformoje citify.eu pagal nurodytus adresus.

Projekte energinis naudingumas svyruoja nuo A klasės iki A++  , atitinkamai pirmieji etapai su mažiausia klase ir būsimi naujausi atitiks aukščiausią klasę. Kainos šiandien čia kainuoja maždaug nuo 4000 eurų už kvadratą kuriame gausit dalinę apdailą iki net 5800 eurų už kvadratą ir čia taip pat yra tik dalinė apdaila .Tikslesnių kainų ieškotojai galit susipažinti su kainomis per aruodas.lt ten yra pridėti skelbimai su kainomis .Per žemėlapį išvis patogiai matosi kur kas randasi, nes vat vystytojas savo puslapyje kainų nenurodo nes nu o kam čia , gal pavyks parduoti už brangiau nei realiai kainuoja juk pirkėjai tai su STATUSU . Kadangi pirkėjai vis dar įsirenginėja butus , vos vienas kitas pasirodo įrengtas ir parduodamas šiame kvartale tai daug variant nėra , bet net neabejoju jų bus ir ne vienas , tik kainai nusiteikit solidžiai jei pliki buta kainuoja 4000-6000 eurų tai įrengti bus čia mažų mažiausiai nuo 5500 eurų ir kaip sakoma sky is the limit.Vienas iš įrengtų aprduodamų butų čia kainuoja 695 000 € (9 761 €/m²) už 71,2 m² , skelbimas taip pat komentaruose. Jau pasirodo keli nuomos variantai šiame kvartale. 50 m² butas – 900 eurų.     40 m² butas – 1000 eurų.   60 m² butas – 1500 eurų.  Jų skelbimus rasite komentaruose taip pat , gal norėsit išbandyt pasinuomot ir tik tada pirkt čia butą. Požeminio parkavimo vieta už papildomą kainą – 100 €/mėn. Parduodamų butų plotai taip pat gan plataus diapozono : nuo 24 kvadratų kambario dydžio buto iki ypatingai erdvaus 133 kvadratų namo erdvės bet vis tik buto sąvokos patalpų. Jau išsižiojot ? Tai todėl čia ir yra prestižinis rajonas žmonėm su STATUSU.

Viskas faina gražu modernu ir panašiai , bet reiktų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Paupio šita dalis yra tokioj dauboj labai gerai matosi kontrastai pažiūrėjus į Užupio krantinės projektą ant kalno arba markučių pusę prie tilto , labai lengvai galima suvokti kad paupys yra ganėtinai žemai,palyginus su supančia aplinka, tai reiškia kad visa tarša ir nusėda ant šito rajono . Triukšmo faktorius pasirodo danguje kai skraido lėktuvai ir net labai jaučiamas, sako šuo ir kariamas pripranta tai galima taikyt šio rajono gyventojams ir dėl triukšmo šį pasakymą, bet kai yra galimybė rinktis , reiktų apmąstyti tai. Kitas dalykas privatumas. Čia padarytas ir toliau vystomas traukos centras , suka ratais žmonės dieną naktį čia, pėsčiom su mašinom važiuoja su dviračiais paspirtukais riedučiais ir dar belekas žino su kuo jie ten važinėja. Kitaip sakant šitam mažam apendikse teritorijos susiduria : čia gyvenantys žmonės, einantys į darbą žmonės ( verslo centre), turistai, visi miesto smalsuoliai iš visų aplinkinių rajonų . Parduotuvės dvi brangiosios Rimi , viena mažesnė kita didesnė prie Batoro gatvės žiedo.Norėsit pigesnės alternatyvos teks nemažai paėjėt į kalną iki Rasų gatvės Lidl’o. Teritorijoj gausu restoranų kavinių , kirpyklų , butikų , net sporto klubas bei kino teatras , bet absoliučiai viskas yra FANCY lygio . Turistui ar miesto svečiui kartą per mėnesį čia užsukti ir pasinaudoti paslaugomis , sveikintina ir įdomu. Čia gyvenantiem prabanga kuri anksčiau ar vėliau pradės kelti nepatogumų. O neveltui sako ir turtuoliai taupo. Na aš be abejo linkiu kad šiame kvartale gyventų tokie pinigų neskaičiuojantys gyventojai kurie naudotųsi visomi kvartalo paslaugomis ir turistinėmis kainomis . Tačiau nujaučiu realybė gali išsikreipti laikui bėgant.

Projekte vietos yra ir kitiem vystytojam jie taip pat čia lipdo vieną kitą mažesnį projektą kaip Lithome – new moon ir kiti dar mažesnį vystytojai, tačiau apie juos gal būt kitą kartą.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

Top
X