Pasirinkimas iš reikalo, bet ne noro #Didlaukio3

Pasirinkimas iš reikalo, bet ne noro #Didlaukio3
Sau 23, 2022

Pasirinkimas gal ir ne NR1 bet jei reikia ir norisi dar šiais metais įsirengti butą ,o jame spėti ir apsigyventi , tai variantas ant lėkštutės . #Didlaukio3

Kodėl ne NR1. Šitoj lokacijoj ne tiek ir daug tų naujų projektų atsiranda.Visas patrauklumas slypi lokacijoje. Baltupiuose tikrai patrauklus variantas buvo Veikmės parko butai, tačiau viskas sold out , net perparduodamų neliko , patrauklus , nes atokiau nuo gatvių ir šalimais miško. Tada kitas Jomanto parkas jo patrauklumas tik paskutiniame etape mano akimis, bet nepaisant to ten pakolkas tik iškasta duobė , tai jei yra kantrumo laukti užmeskit akį, vėlgi visai neblogam kampe pasistatys, o paskutinis etapas taip pat jaukiai prie miško su dalinai izoliuota Geležinio Vilko gatve kurios triukšmą uždengs pirmi Jomanto parko etapo daugiabučiai . Jeigu vistik norisi dar šiais metais turėti naujus namus , tada yra Lithome projektas Didlaukio 3 statybų pabaiga nusimato šią vasarą , čia aišku kaip kas pažiūrės dėl patrauklumo lokacijos, bet vis tik miškingo užnugario čia nebus, šalimais yra Maxima  su pastoviu klientų ir logistikos prekių judėjimu keikvieną dieną, prie pat aktyviai naudojama Didlaukio gatvė, žinoma srauto ženkliai mažiau nei Kalvarijų ar Geležeko bet kaip sakant užsimerkęs nepereisi gatvės. Žiūrint iš privalumų pusės tai viskas labai po ranka, parduotuvė nors ir su chalatu nueit, stotelė po langais , iki vieno ar kito miško nueit netoli, o išvažiuot į darbą gali pasirinkti ar pro Kalvarijų g. važiuosi ar pro Geležinio vilko. Įvertinant paskutines dienas , elektrą turėsit visada , dingimui tikimybė gan maža, privažiuot iki namų tikrai galėsit visada gatves nukas ir nuvalys pirmumo tvarka, šiukšles irgi išveš . Atrodo logiška toks standartas , tačiau daug yra Vilniuje lokacijų gal kažkiek nutolusių nuo centro bet kuriem šie dalykai su kiekviena labiau išreikšta orų stichija iškyla problemos.

Šį projektą vysto Lithome gan plačiu meniu jau įgyvendintų ir vis dar statomų ar net planuojamų projektų , labai stipriai apžioję visko, tik pakomentuočiau ties tuo pasididžiavimo išsireiškimu : “Nuoširdus darbas atsipirko – per 9 sėkmingo darbo metų daugiau nei 1000 laimingų šeimų jau apsigyveno mūsų sukurtuose namuose.” O kaip tą laimės indeksą pamatavot iš to 1000 šeimų ? Ar jos laimingos kad nusipirko butą iš Jūsų ? Bet ar tikrai laimingos tada ? O dar toks klausimas jei perka butą vienas žmogus Jūs jį priskaičiuojat į „šeimos“ statistiką , ar reiktų laukti patikslinimo su kitais šūkiais ? Čia iš serijos taip saldu kad net kartu.

Didlaukio3 .Butų kiekis – 57 vnt.; Iš kurių net 12 dabar yra laisvi. Tarp jų ne tik tokie mažyliai su 30 kvadratų kaip šitam skelbime, tačiau didžioji dalis normalių aplink 50 kvadratų besisukančių butų , o keli liko ir visai nemaži siekiantys ir 70 kvadratinių metrų.

Kainos. Kai spaudai išplatino reklaminį pranešimą 2021 m. kovo 22 d. informavo kad kainos prasidės nuo 1900 €/m² jos kurį laiką tokios tikrai ir buvo , pažiūrėjus į likusius butus kainos dabar yra tokiuose rėžiuose 2600 – 2900 €/m²

Automobilių parkavimo vietų skaičius – 57 vnt.; o požeminiame pastato aukšte bus įrengta 39 vietų aikštelė, o 18 parkavimo vietų numatoma įrengti antžeminėje aikštelėje. Tačiau aš suskaičiuoju tik 47 išviso kur dar 10 dingo ? Parkingo kaina 17500 eurų.

Pastato energetinio efektyvumo klasė – A+; Vėlgi vienas iš tų vystytojų kuris labai lėtai įženginėja į A++ klasės kategoriją. Jei neklystu jie neturi savo portfolio nei vieno A++ klasės gyvenamojo objekto , jei kartais klystu papildykit komentaruose ką ten tokį praleidau.

Didžiausias klausimas turėtų kilti kas bus už šio daugiabučio pastato , nes per daug lygus ir patrauklus sklypas , nu žinoma nuostabu jei būtų suformuotas parkelis , bet taip tikrai juk nebus. Pakolkas jokios informacijos nėra apie ten atsirasiančius statinius bet čia tik laiko klausimas, todėl nusiteikit.

Ką dar galima išspausti iš šitos lokacijos ir pirkinių. Nauji pliki butai kainuoja ~3000 eurų už kvadratą.  Yra vienas kitas senos statybos butas kuriuos rasit komentaruose . 95 000 € (1 557 €/m²)  už 61 m² ir 83 000 € (1 677 €/m²)    49,49 m² . Perkat , lupat viską lauk , investuojat į įrengimą tą pačią sumą kaip už naujo buto ir neabejotinai gausit galutinį variantą ženkliai pigesnį . Išorė gal ir nebus labai patraukli jei iki renovacijos neprieita, bet vidus bus toks pat pagal Jūsų poreikius ir fantaziją.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Vienas komentaras apie “Pasirinkimas iš reikalo, bet ne noro #Didlaukio3

  1. Pasirinkes Is Noro sako

    Bir 15, 2022 AT 2 metai ago

    Parkingas ne 17500 – kosmine kaina 😀 tiek atskiros uzdaro garazo vietos kainavo, parkingai po 9-12 k buvo. O laisvas sklypas uz namo lyg ir priklauso Maximai🤷🏻‍♂️

Top
X