Kvadratinių metrų mažai ,o pinigų prašo DAUG #newmoon

Kvadratinių metrų mažai ,o pinigų prašo DAUG #newmoon
Vas 13, 2022

Vieni iš mažiausių ir vieni iš brangiausių. Aukštaičių g. 25 Vilnius. Paupys. #newmoon

 

Paupyje įsisukusios statybos privertė pasitempti ir kaimyninių sklypų savininkus: dalis esamus namus atnaujina, rekonstruoja, o kiti – tiesiog griauna ir stato naujus pastatus. Miesto savivaldybei pateiktas projektas, kur vietoj esamo medinio gyvenamojo namo ir dviejų ūkinių pastatų bus statomas modernus, dviejų korpusų daugiabutis gyvenamasis namas. Aišku tame kampe dar liko pora medinukų bet jų ateitis jau aiški taip pat, aplinkui esantys sklypai Aukštaičių g. 23 ir Aukštaičių g. 27 bus sulyginti su žene ir ten atsiras tikėtina labai labai panašaus stiliaus namukai kaip ir šis New moon. Tai tie kurie dabar ten pro langus ar balkonus dar tikisi atviero vaizdo, tai matyt neilgai, iki kol pradės statyti naujus daugiabučius ir galėsit žiūrėti vienas į kito langus. Gal Sel – Egidijus Dragūnas tą ir turėjo galvoje dainuodamas : “Aš žiūriu į tave pasauli pro atvirus langus” Jeigu “Pasauliu” pavadinsi savo kaimyne priešais gyvenančia name tada viskas logiška.

„Lithome“ vadovė atkreipia dėmesį, kad ištikusi pandemija pakėlė gyventojų reikalavimus būsto kokybei. „Būtinybė turėti namuose vietą, iš kurios būtų patogu dirbti, paskatino gyventojus peržiūrėti požiūrį į būsto funkcionalumą – dabar dar atidžiau domimasi geografine lokacija ir vidiniu išplanavimu, galimybėmis įrengti atskiras darbo vietas. Per keletą aukštų išsidėstę butai puikiai atitinka tokius poreikius“, – pasakoja R. Radovičienė.

Butų kiekis – 26 vnt.;Asortimente rasite, tisklaiu galėjote rasti:

Vienas butas didelis apie 70 kvadratų, keturi butai po 50 kvadratų , o kas liko,- mikrobai po 25 kvadratus .

Tai pala apie kokį mes, o tiksliau vystytoja čia patoguma dirbti iš namų kalba 22 kvadratų kambaryje? Puse kambario užima lova ant kurios miegi, tada ta lovą persidarai į sofa dienos metu ,o pagal pritaikymą darbui tai prie sofos prisistūmi stalą ir turi darbo vietą? Tai kaip koks ligonis nejudėdamas iš vietos ar kalinys .

Automobilių parkavimo vietų skaičius – 18 vietų; Ant 26 butų , normalu? Nemanau.

Kainelės. 51.73M2  – 253 218€  / 23.59M2 – 118 162€ / 22.85M2 – 124 533 € . Kvadrato kaina dalinės apdailos perlipa 5000 eurų. Žaidžia tik ant to kad bendra suma atrodo nedidelė ir tipo it‘s all good .

Liko 2-3 butai, nu man neskauda kad Jūs perkat tokias objektus bet iš viso asortimento pirkti šiuos butus ? Rimtai?  Pasižiūrėjau kas vien keliu metrų atstumu yra panašaus. Nieko keisto kad radau net keletą Darnu group alternatyvų , rasit komentaruose. O net neperlipau Paupio meniu tikrai šios lokacijos pirkėjui įdomu būtų ir užupis, bet kas ieško tas randa, pasirinkimo už tokias kainas yra.

Projekto puslapyje yra techniniai sprendimai skiltis. Ten pati pirma eilutė sako – Pastato energetinė klasė A.

Atsiverti skelbimus aruode kuriuos įdėjo patys Lithome projekto atstovai ir už tokią žvėrišką kainą dar ir klaidina pirkėjus. Vienas skelbimas kurį įdėjo Rasa Radovičienė teisingai surašytas visur nurodyta A klasė. Va o kitas atstovas Justinas Kaminskas jau bando klaidindi pirkėjus pagrindiniame skelbime nurodo A +  o aprašyme palieka A , tai gal reiktų atidumo ar čia tyčinis klaidinimas ?

Apie Paupio projektus rašiau ir jo aplinką, bet negana to šis Lithome new moon daugiabutis bus prie pat Drujos gatvės, tai reiškia padiddintas triukšmingus, ir oro tarša garantuota. Čia vėl smagūs dalykai, arudoas.lt prie naujų skelbimų pradėjo rašyti oro kokybės rodiklius , tarkim šio skelbimo pavydys : Azoto dioksidas (NO2) 15 µg/m3  ( labai gera ) ir Kietosios dalelės (KD10) 25.1 µg/m3 ( gera)  . Toks reikalas, informacijas paimama iš kitų platformų ir senų,- labai senų duomenų tai yra 2016 metų, tai jau šešti metai eina kaip duomenys yra netislūs.Nors rašo jog paimta Šaltinis: Aplinkos apsaugos agentūra (2020 m.)

Pieno riebuma ima nebent iš ten. Jeigu ten šie rodikliai įvertinti yra kaip darželyje : “Gerai” ir net “labai gerai” nors lokacija yra dauboje prie pat ypatingai judrios gatvės , tai kas tada yra blogai ir labai blogai ? šitus oro dalykus taip apt rasite komentaruose. 

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

 

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika.

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X