Žemės sklypai su patogumais. #BendoriųVilnius

Žemės sklypai su patogumais. #BendoriųVilnius
Kov 27, 2022

Ne visiem blogai ir ne visi ieško kur nusipirkti druskos, nors kiek mačiau jau užvežė ir jos , tai chill ir no stress, šiaip gal geriau išvis nusipirkti cukraus , pasisaldinkit gyvenimą nors juo . Tiem kam nėra blogai ir pinigų banko sąskaitoje su kiekvienu mėnesiu papilnėja galima kažkur juos investuoti. Šiuo metu pirkti butą ar namą na toks abejonių keliantis apsisprendimas. Ženkliai  saugiau ir paprasčiau nusipirkti žemės gabalėlį, kuris net ir po juodžiausio scenarijau ,kuris šiuo metu vyksta Ukrainoje ir po sprogusių ar nesprogusių bombų , vistiek liks tas pats žemės gabalėlis, kuris priklausys tau. #BendoriuVilnius

 

 

Taigi vienas iš geresnių sprendimų išleisti pinigus yra nusipirkti žemės sklypą. Nebūtinai reikia iškart pradėt jame statybas, nebūtinai reikia išvis toje vietoje net norėt gyventi. Galima paieškojus atrasti jau esamose gyvenvietėse arba naujai kuriamose kvartaluose žemės sklypą namų valdai , nusipirkti ir laikyti sau ateities statyboms arba atėjus laikui parduoti.  Nusipirkus pradėti iškarto statybas net nerekomenduočiau nes Jūsų lauktų ilga ir brangi kelionė per kopas iki pilnai įrengto  būsto. Taigi iš esmės dabar kalba eina apie sklypo pirkimą kaip investiciją.


Labiausiai vertinami žemės sklypai yra namų valdos paskirties, miesto ribose su visomis miesto komunikacijomis savivaldybių tvarkymais priežiūromis ir vienokiom ar kitokiom garantijom.  Pagrindinės komunikacijos yra tokios: atvesta elektra, miesto vandentiekis/vanduo, kanalizacija/nuotekos miesto,  dujos ( nors dabar tos dujos jau nėra tokios aktualios prie dabartinių kosminių kainų ir prie A++ naujų namų standartų), tačiau geriau kad būtų negu kad nebūtų. Toliau privalumų būna kai privažiavimas iki gyvenvietės arba idealiu atveju iki pat sklypo kurį nusiperkate yra asfaltuotas, yra pėsčiųjų takai ir net dviračių takas, taip pat gatvės yra apšviestos.


Prasčiausiai vertinami žemės sklypai yra tie kurie iš esmės neturi aukščiau išvardintų savybių. Tai reiškia kad viską reikės pasidaryti pačiam savo lėšomis arba tos mažos bendruomenės kuriai tik ir bus aktualu visa tai , o bendro vieningo pritarimo sulaukti dažnu atveju yra neįmanoma. Noriu akcentuoti tai, kad už pinigus viskas yra įmanoma, net jeigu tavo sklypas randasi absoliučiai plikam lauke, miške, ant kalno ar uoloje . Visi matėt kur Putinas statosi savo milijardinius rūmus ? Tai tik įrodo kad už pinigus viskas įmanoma. Tik gal nusileiskim ant žemės ir vertinkim pagal savo kišenę galimybes.


Taigu kur patarčiau žiūrėt sklypų? Na jeigu pasiseks tai be abejonės miesto ribose jau esančiuose nuosavų namų kvartaluose , kuriuose matyt buvo kokia apleista trobelė, ją nugriovė ir atsilaisvino vieta naujam namui pasistatyti. Tačiau 9 iš 10 atveju tai bus brangu ir tokio sklypo kaina prasidės nuo 10 000 eurų už vieną arą. Gal dar trumpai apie sklypo matmenis. Dabar tuos naujus kvartalus stato pardavinėja žmonėm sklypus su namais kurių plotas yra ~6 arai , tai čia vos ne minimumas kiek  žemės reikia kad ten tilptų nedidelis namukas ir turėtum žemės lopinėlį šašlykam pasikept. Optimalus plotas yra 10 arų , nei per daug nei per mažai ir visai įperkama net ir pagal dabartines kainas.   Taigi grįžtant į sklypų paieškas siūlau apsidairyti dabar tokių naujų projektų kuriuose vystytojai pilnai paruošia viską už jus ir net gali pasiūlyti pastatyti ten namą , tokie projektai daug greičiau parsiduoda , daug didesniu tempu pasistato ir +- visi yra naujakuriai su visiem tuo pačiu metu aktualiom naujienom , visi sėtid toj pačioj valtį.


Yra tokia vieta UŽ Vilniaus miesto Klevinė. Klevinė – viensėdis Vilniaus rajono savivaldybėje, 2,5 km į šiaurės rytus nuo Avižienių, prie Senojo Ukmergės kelio. Klevinės seniūnaitija. Iš nedidelio viensėdžio XXI a. pr. Klevinė virto dideliu Vilniaus priemiesčiu – čia gausu nausėdijų. Rytuose plyti pelkėtas Bukiškio miškas. Taigi čia jau yra Vilniaus rajonas, tačiau tai būtų sekanti sekcija lokacijų kur reiktų žiūrėti sklypų jei kartais Vilniaus miesto ribose nieko nerandat arba tai yra neįperkama. Nuo šio projekto iki miesto pradžios apie 6 kilometrai.Iki pat projekto yra asfaltuotas privažiavimas , važiuoja miesto autobusas, nor sir vienintelės , bet vis tik važiuoja . Yra ir parduotuvių ir pramogų erdvių , na tikrai neblogai įsikūrusi lokacija, teko savo laiku ten daugiau laiko pavažinėt , daug nusiskundimų neturėjau, o tai buvo prieš gerus 10 metų.


Taigi yra čia vystomi net keli dideli nauji sklypų ir nuosavų namų ir kotedžų projektai tai Auriai , Bendorių Vilnius, dar vienas bevardis pakolkas projektas adresu Žirgyno g. 39 kažkada išvys dienos šviesą. Nors ir visi šie randasi už Vilniaus miesto ribų tačiau vystytojai parūpina viską ko reikia . Tarkim viename iš didesnių ir gražesnių projektų Auriai sklypo kainos svyruoja tarp 7000 ir 10000 eurų už vieną arą kas yra tikrai nemažai . Tačiau šiandien visai padoriai atrodo kitas projektas „Bendorių Vilnius“ kuriame liko keli laisvi sklypai ir jų kainos tarp 4500 ir 6000 eurų , nors išpildymas gėrybių panašus ir atstumas tarp kvartalų keli šimtai metrų , bet kainų skirtumas akivaizdus. Taigi norint pasidaryti neblogą investiciją visai kaip variantą galit užmesti akį čia. Kaip ir minėjau anksčiau sklypų plotai yra normalaus dydžio apie 11 arų ir kainos įperkamos. Dar kartą primenu dabar nusipirkę ten sklypą , nebūtina jame kažko daryti , palaukit kol kiti įsikurs apsistatys susitvarkys pilnai aplinka ir tas Jūsų sklypelis taps labai simpatiškas ir gal net nebenorėsit parduoti o nuspręsit kada pasistatyti jame savo nuosavą namą.


Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

 

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika. Nuo paskutinių aktualijų suteikiu galimybę rinktis ir pridedu komentaruose ir Contribee platformos nuorodą į Apžiūrėtas NT projekto paramą .

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X