Butų Vilniuje užteks visiem, kurie turi pinigų. #NTprojektai

Butų Vilniuje užteks visiem, kurie turi pinigų. #NTprojektai
Geg 08, 2022

Naujausi NT marketingo triukai ir vytytojų planai. #NTvystytojai

 

Paskutiniu metu girdžiu ir skaitau daug informacijos kaip stipriai visko trūksta, tiesiog kritinė riba . Skubėkit pirkti dabar nes tai vienintelė proga . Nebėra vietos kur statyti, nebėra medžiagų ir etc.

Vilnius tikrai nėra guminis, bet vietos čia dar tiek kad tilps visi kurie turi pinigų čia gyventi.

Kad nusiramint ir pažiūrėt bendrą vaizdą nusprendžiau paskaičiuoti kiek pagrindiniai vystytojai jau yra pasitvirtinę naujų arba dabar vykdomų projektų ir kiek juose yra arba bus parduodamų butų ar kotedžų .  Čia tik tie planai kurie yra jau 99%, kad bus vykdomi.

Eika  BAJORŲ ALĖJOS ( projekto apimtis net 7 etapai , dalis jau pastatyta ir parduoda kita dalis laukiama ) . Šv. Stepono Baltas lapas ( liko 8 butai ) . MINDAUGO BALTAS LAPAS ( liko 8 butai ) . MĖLYNI VILKAI  (liko 11 butų pirmam etape  + bus antras etapas ~ 141 butas ) . METŲ LAIKAI ( 4 etapai apie 600 butų ) .

Darnu Group – Paupys ( 60 dabar laisvų butų ) + dar vienas naujas projekta jų Paupyje ~12 butų naujų .

YIT Lietuva – Naujasis Skansenas ( 43 butai dabar laisvi ) + dar 2 etapai tam pačiam projekte su maždaug 300 butų .

Citus – Visi savi (dabar 65 butai lasivi) .Pajustis ( 15 laisvų ) . LINK TEN ( 13 laisvų butų ) Miško ardai (3 laisvi butai ) + (3 etapas ~ 81 butas )

Build Me – sveikiatvyke.lt (21 kotedžas laisvas )

Baltic Asset Management – 4 skirtingi nauji projektai paviešinti jų puslapyje su ~ 800 butų

E47 – Fontanų namai , vis dar likę 8 butai

Eriadas – Aitvarų namai ( 21 butas ) + 5 etapas su ~ 160 butų.

Galio Group – Jomanto parkas ( 31 butas laisvas ) . Revingis ( 10 laisvų butų ) + dar 3 etapai su ~450 butų .Remarco naujas projektas ( 230 butų bus ) Cityzen (302 butai bus ) Mosso (400 butų bus ) Kosciuškos 32 ( 51 butas nusimato )

Hanner – Ozo gama  ( 28 butai like ) . City Yard (107 butai laisvi ) . verkiusodas ( 106 butai laisvi ) .Renesanso ( 4 butai laisvi ) Hillcity ( ~300 laisvų butų ) . Karoliniškių namai ( ~90 laisvų butų ) .

Homa – Lazdynėlių vingis ( ~90 laisvų butų ) . Vytenio 4 ( 3 laisvi butai )

Merko statyba – Vilnelės skverai (650 naujų butų ) .

Omberg – Skylum ( ~150 laisvų butų ) .

Realco – VILEIŠIO G. 27A (70 butų ). ALGIRDO 3 ( ~100 butų ) . Go life ( 76 butai laisvi ).Prie Vilnelės ( 2 laisvi butai ) . 7 Vakarai –( 36 laisvi butai)

Releven Project Management – lvovo59 ( šimtai naujų butų /dangoraižis ) Žvėryno lapės ( 3 butai ) . ziuproniu7 – ( 62 butai )

REWO – Žygimantų 12 ( bus koks 100 butų tikrai ) . ŽVĖRYNO CITY (30 laisvų dabar + antras etapas + ~ 100 butų ). MO garden ( 2 etapas ~100 kotedžų ). TALINO  ( 170 butų ) . Bukčių 51 ( 515 butų naujų )

Rinvest _ Riverland ( 75 butai dabar laisvi + trečias etapas ~200 butų )

Lithome – Sietyno g. 3  ( 103 butai ) . City Stories

(89 butai ) . Stillum (41 butas ) . Šnipiškių perspektyvos II etapas (44 butai ) . Algirdo promenade (127 butai) . New moon ( 1 butas liko) . Didlaukio 3 (6 butai liko) .

Atrodo nemažai ? Čia tik uogos . Čia tik pagrindiniai statytojai ir vystytojai dar kiek mažesnių yra . Plius visi šitie vystytojai turi jau nusimatę mažiausiai dvigubai tiek dar naujesnių projektų juos rasite citify.lt platformoje jeigu norėsit pasižaist . Be abejonės dar yra antrinė rinka , seni daugiabučiai arba nepamirškim ir pirikūpų kurie nuperka naują butą tik tam kad jį įrengtų ir parduotų Jums brangiau nors toks butas jau skaitosi kaip iš antrinės rinkos .

 Patarimas, nestresuokit, užteks tų butų visiems. Tik vis dar išlieka tas pats klausimas ar dabar tikrai protingas metas juos pirkti vykstas labai įtemptai situacijai su karu.  Jeigu tikria reikia , sočiai tų butų ir dabar nuo pačių pigiausių geriausiu atveju kambario dydžio patalpų po 25 tūkstančius iki milijoninių apartamentų centre. Ir ugabiukam ir turtuoliam , pasirinkimo yra todėl dar kartelį, nusiraminam .

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika. Nuo paskutinių aktualijų suteikiu galimybę rinktis ir pridedu komentaruose ir Contribee platformos nuorodą į Apžiūrėtas NT projekto paramą .

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X