Visko po truputį #Sidanoriųnamai

Visko po truputį #Sidanoriųnamai
Geg 15, 2022

Kaip pasiilgau aš senų gerų reklaminių interneto svetainių svaigalų. #Sidanoriųnamai

Kad būtų aišku apie ką eina kalba tai apie naują projektą Justiniškėse – Sidanorių namai. Tiksliau ne visai naują, o tiesiog tęsinį identiško projekto kurį dar 2018 metais baigė statyt kitas vystytojas.  Tęsinys labai simboliškas, kurį sudaro tik vienas daugiabutis kuriame bus 24 butai ir 6 kotedžai. Nereikia čia pasitelkti ir daug fantazijos su įsivaizdavimu kaip projektas atrodys baigtas, atvažiuojat pasižiūrit šalimais esanti jau pastatytą projektą ir matot visus gyvenimo čia niuansus. 


Norintiems suspėti į traukinį ir čia nusipirkti būstą reiktų suskubti nes iš kotedžų liko tik 2 , o butų daugiabutyje tik 8. Kotedžų kainos 229 000 € (2 038 €/m²) už 112,34 m²  . Butų kainos 123 652 € (2 450 €/m²) už  50,47 m² . Projektas tikrai nėra įspūdingas bet kainos pakankamai nedidelės prie šių dienų realijų ,o aplinka suteikia beveik viską ko gali prireikti tikram miesto gyventojui. Vilniaus miesto teritorija, mokyklos, darželiai , asfaltuoti keliai visur ir net pėsčiųjų takai , prie pat didžiulis prekybos centras Vilnius outlet, jau greitai prie pat jo bus statomas naujas autobusų parkas, jau dabar viešasis transportas pilaitės prospekte juda labai aktyviai , bet su nauju parku neabejotinai padidės intensyvumas ir jo, tada pasakysiu life hack gal pravers. Jei kas važinėjat su viešuoju transportu bilieto kaina yra man atrodo 65 centai už 30 minučių , tai mažų mažiausiai reik dviejų bilietėlių pirmyn ir atgal. Prie pat Vilnius outlet yra park n’ stop stotelė .  Jeigu ten atvažiuosit su savo mašina tuos 10 metrų nuo namų ( tarkim nuo šitų Sidanorių namų ) ir paliksit ten mašina visai dienai , taio susimokėti reikės tik 50 centų ir su tuo bilietu galėsit taip pat važinėt visa dieną viešuoju transport nemokamai. Aišku čia durnystė ir ne taip sistema turėtų veikti, bet hack’as geras vis kažkiek susitaupys .

Na viskas ir taip suvokiama kiekvienam žmogui, bet va projekto pristatymas eilinį kartą persistegia :„Sidaronių namai“ – tai natūralios gamtos apsuptyje įsikūręs A+ klasės butų ir kotedžų projektas. Projektas kuriamas įsiklausius į ramybę vertinančio, šiuolaikinio žmogaus poreikius. “  Kur čia ta natūrali gamta ir įsiklausymas į ramybę vertinačio žmogaus poreikius ? Aplinkui projektą 360 laipsnių kampu visur vyksta statybos , ramybės ten nėra nei dabar  nie bus ateityje. Toliau projekte rašo : “Gyvenvietė įsikūrusi išskirtinėje, mažai apstatytoje miesto vietoje Pilaitės, Viršuliškių ir Justiniškių sankirtoje. Ją supa beržynėliai ir vieni didžiausių Vilniuje tvenkinių, kurių apylinkės primena ramią užmiesčio vietovę, geografiškai patogią aktyviems miesto gyventojams. Vakarinį aplinkkelį ir Pilaitės prospektą pasieksite vos per kelias minutes.” Visų pirma niekuo čia neišskirtinė vieta.Ttas mažai apstatytoje tai nebent lygina su perkūnkiemiu arba šnipiškėm , bet apstatymas ten yra ir su būsimais projektais bus pakankamai stipriai apstatytas. Žodžių junginys” Ją supa” na aš suvokiu kad yra namas ir aplinkui vien beržai auga , praktiškai miške gyveni, o realybėj 10 medžių vienoj pusėj su dideliu klausimu ar ilgam. Tvenkiniai tai tik primenu kad jie nuo praėjusių metų yra išleisti ir tušti , vėlgi klausimas ar jie bus sutvarkyti ir atgaivinti.  Namai kaip namai , vieta kaip vieta, nu bet kam dar tiek prisisvaigti reikia ?

Dar vienas pasilyginimui skelbimas yra parduodamas butas pirmame etape šito projekto 215 000 € (3 525 €/m²) už 61 m² pilnai įrengtas. Tai naujame projekte kurį dabar stato 61 kvadrato butas plikas kainuoja 148 519 eur . kvadrato kaina gaunasi apie 2440 eur. Išvada geriau pirkti naują pliką ir įsirengti pačiam , tikrai tilpsit į mažesnę sumą nei 1000 €/m² skirtumas . Skelbimas komentaruose.

Projektas yra bent jau gyvenamosios paskirties nei šalimais esantis Ežero vilos tai jau vien tai gali būti privalumas , o ir statybos juda ganėtinai sparčiai tai nereikės pirkti iš brėžinio o jau matysit realius statinius.

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika. Nuo paskutinių aktualijų suteikiu galimybę rinktis ir pridedu komentaruose ir Contribee platformos nuorodą į Apžiūrėtas NT projekto paramą .

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X