Kotedžas ir mieste ir gamtoje #Visoriųseptintukas

Kotedžas ir mieste ir gamtoje #Visoriųseptintukas
Geg 29, 2022

Kuo toliau tuo sunkiau rasti kotedžą arba nuosavą namą geroje vietoje . Butų yra absoliučiai visuose rajonuose pasirinkimo daugiau nei reikia ir tik klausimas nuo piniginės storio kokį pasirinkti. Vis tik nemažai pirkėjų nori daugiau privatumo , mažiau kaimynų ir turėti savo žolės gabalėlį . #Visoriųseptintukas Prano Ancevičiaus g. / Onos Lukauskaitės Poškienės g., Vilnius

 

Prieš metus laiko rašiau apie projektą „Paraštės“ kuris yra už kelių metrų nuo šito Septintuko būsimo. Jis jau yra parduotas bet įdomesnis momentas tame kad prieš metus kainos tų kotedžų buvo apie 2500 eurų už dalinės apdailos kvadratą. Iškarto peršokant į šito „Visorių septintuko“ kainodarą matom kad kaina liko stabili ir nepasikeitusi tie patys 2500 už dalinės apdailos kvadratinį metrą. Pinigų suma atrodo didelė net perkopia 300 000 eurų, bet ir kvadratinių metrų čia tikria pakankamia daug – 125  m². Pasirinkimo iš 14 kotedžų yra ne tiek ir daug ploto prasme , jie svyruoja nuo 116 m² iki 131 m², tai bet kuriuo atveju kaip šių dienų kotedžui yra tikrai pakankamai daug. Tiap kaip jau supratot čia bus 7 dvibučiai namai tai yra 14 atskirų kotedžų. Gal dar momentas kad kai kurie net bus sujungti ne per sieną, o per papildomą balkoną/terasą , o tai reiškia dar mažiau sąsajos su kaimynu ir jo keliamo triukšmo ar kitokios galimos grėsmės namo sienai ją apliejant ar grežiojant visokius pribumbasus į ją.

Pakankamai geri atsiliepimai ane ? Tą ir noriu šį kartą pozicionuoti . PRojektas yra Vilniaus mieste Visoriuose, viskas yra absoliučiai šalia ko reikia ir parduotuvės ir mokyklos ir darželiai ir universitetas net . Viskas asfaltuota ir net neabejoju bus safaltuota iki pat projekto tie keli metrai palei mišką . Kalbant apie mišką. Va prašom, objektas yra ne tik kad miesto centre , bet ir su pakankamai daug miško. Na nėra jo gal labai jau daug įvertinant būsimas statybas kylančius kitus kotedžus ir daugiabučius , tikria ženklus privalumas nei žiūrėt vienas į kito namo sieną ar tvorą.

Ką dar gero turi projektas. A++ energetinę klasę kuri pagaliau dominuoja naujuose projektuose , ne ne pas visus žinoma, tarkim Hanneris vis dar kepa naujus daugiabučius su A klase, na bet apie juos kitam kartui , dabar gi kalbam apie gerą projektą. Anksčiau tokių dalykų labia neakcentuotadavau bet miesto vandentiekis ir kanalizacija pasirodo vis dar ne visur pasiekiama ir kai kurie statomi projektai tiesiogine to žodžio prasme skęsta fekalijose . Tai šis projektas turės miesto prisijungimus .

Kalbant apie grožį n ava čia jau gal per daug komplimentų nebus. Tas pas Apraštės projektas ženkliai modernesnis ir stilingesnis , o ką jau kalbėt apie kitus stiliaus topus kaip RO16 ar Hals oar kalno77 , na neabejotinia gražesnių ir šiuolaikiškesnių namų bir kotedžų tikrai yra nei šitas septintukas . Tačiau čia gan viskas paprasta ir tarkim neiššoka iš rėmų, Paprasta kvadratinė dėžė apiklijuota lietuvių mylimu klinkeriu. Dar projekto vystytojas bando akcentuoti vitrininius langus , bet kad nematau aš čia tų vitrine, paprasti standartinio dydžio langai į kotedžą, nieko ypatingo, vėlgi esu mates tikrų vitrininių langų nuo žemės iki stogo, kur tikrai atsiveria vaizdai pilna amplitude.

Kalbant apie vystytoja jis yra “PPigroup” statybos įmonė apie 11 metų veikia, šį tą yra nuveikus : Daugiabučiai “Amber city “Virbeliškių g. / Grigalaukio g., Vilnius . Daugiabučiai “Amber house” Virbeliškių g. 3, Vilnius. Daugiabučiai “Naujamiesčio alėja” Žemaitės gatvė, Vilnius . Tai kaip ir statyt kažką moka , nors kalbant apie šitą paskutinį projektą jų “Naujamiesčio alėja” žmonės kalba kad jis pastatytas ant kapinių. Tai jeigu jum ten vaibelis nesueina gyvenant ir sunkiai miegasi tai tikėtina kad ant kažkieno kapo sėdit. Nu gal reiktų dar pridėt kad tos kapinės buvo 1965 metais žemėlapį pridėsiu komentaruose jeigu smalsu. Grįžtant prie vystytojo dar yra numatęs pries stoties statyti va čia jau sakyčiau tikrai šiuolaikišką ir modernų projektą senamiesciosodai.lt . Vėlgi projektas bus manau geras , bet hannerio jau pastatytas projektas stotyje parodė kad stoties plaštakės ir narkomanai nesigėdija naujakurių ir tęsia savo gyvenimą kaip ir anksčiau ten , tai turėkit stoties aura galvoje.

Kas laukia Visorių teritorijos netolimoje ateityje. Na kaip jau amtot kyla daugiabutis Citus statytojo „Visi savi“ , tada Eika pradės staytot 4 etapų didelį kvartalą „Metų laikai“, dar šiek tiek toliau prie gamyklų numačiusi Alvora statyti taip pat didelį daugiabučiu kvartalą. Tada dar netoliese numatomas Bonava statytojo daugiabučių projektas „Kazio Borutos g.”. Tai kaip suprantat stroikės čia vyksta dar ilgai ir nuobodžiai , čia atsiras labia daug žmonių ir automobilių ir pagrinde dominuoja daugiabučiai , todėl šitas kotedžų projektas yaptingai vertas dėmesio ir apsitvėręs miško siena gan neblogai turi savo ramybės zoną. Taip pat jau matau apreinančia atsiliepimų bangą dėl kainų. Butai projekte “Visi savi” pardavinėjami dabar po maždaug 3000 eurų už pliką dalinės apdailos butą. Senesnės statybos daugiabučiuose įrengti butai kainuoja po 3500 eurų už kvadratą. Tai kotedžas 125 kvadratų už 2500 eur/ m² atrodo visai neblogai. Be abejonės jį pilnai įrengus iki baldų ir technikos galutinis variantas perkops ir 400 000 eurų zoną .

Žodžiu visai neblogas variantas , pasidomėkit .

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

 

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika. Nuo paskutinių aktualijų suteikiu galimybę rinktis ir pridedu komentaruose ir Contribee platformos nuorodą į Apžiūrėtas NT projekto paramą .

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X