Dar dvylika butų į Pilaitės sąskaitą #12dvylika

Dar dvylika butų į Pilaitės sąskaitą #12dvylika
Bir 19, 2022

Jau yra tokių Vilniuje mikro rajonų, kuriuose tikrai sunku atrasti laisvų sklypų ir juose statyti naujus NT objektus. Vienur reikia griauti senus pastatus kad vietoj jų iškiltų nauji, kitur reikia prakapot miškus ar paaukot  pievas ir parkus, kad iškiltų nauji pastatai. Tačiau yra vienas rajonas, kuris tarsi guminis, jame yra visko, jis yra tiesiog miestas mieste. Tai yra Pilaitė ir dar vienas naujas projektas jame #12dvylika . J. Bretkūno g. 5 Vilnius

 

Statytojas privatus asmuo todėl kai kur rasite simbolius S.S. Todėl sužinoti ar čia yra jo pirmas statomas didesnis objektas ar ne nėra galimybės.O su tais pirmais blynais visi žino posakį… Tai vistik daugiabutis nors Pilaitės masteliu, tikrai labai mažiukas , šalimais rasite net panašaus dydžio nuosavų namų.Vistik  3 aukštai ir tik 12 butų jame. Butai bus nuo 2 iki 4 kambarių, nuo 39 kv.m. iki 81 kv.m. ploto. Tai ploto santykis visai neblogas bus ir mažesni bet ne per maži butai, o jei reik didesnio 81 kvadratas yra pakankamai didesnei šeimai . Automobilių parkavimo vietų skaičius – 14 vietų (8 vietos rūsyje ir 6 antžeminėje aikštelėje), nu čia išvis esu nustebęs, nes bus net daugiau nei reikia , be abejonės jos bus mokamos bet vien faktas turėti parkavimo vietų daugiau nei butų yra sveikintinas. Kas mažiau sveikintina tai kad šiame projekte nebus nei terasų pirmuose aukštuose , nei terasų paskutiniuose aukštuose nei balkonų išvis jokiame aukšte.Užtat bus … dėmesio dėmesio 4 sandėliukai ant 12 butų. Na šitam projekte jei norėsi apsigyvent turėsi būt žmogus nemėgstantis daug daiktų. Nusiperki butą 81 kvadrato tikėtina gyveni ten su žmona ir dviem ar net trim vaikais, kurie turi dviračius , paspirtukus, vežimėlius, tu dar kokias padangas turi žiemines , gal kokias slides ar rogutes ir neturi nei sandėliuko nei balkono kur paskirstyt visa šitą turtą . Tai pirmas patarimas jei būsit tas didesnio buto pirkėjas , sandėliukas čia Jums yra privalomas pirkinys.   

Energinio naudingumo klasė vėlgi tik A+ , pritrūko iki maksimalaus kas dabartiniuose reikalavimuose yra privaloma. Na ir smalsiausia dalis kainos. Kadangi projekto puslapio nesukūrė ir pataupė tai jas galima pasižiūrėt tik sukeltuose skelbimuose , Jūsų patogumui sukelsiu visus komentaruose. Tačiau čia viskas daug paprasčiau nei yra. Nesvarbu ar butas 40 kvadratų ar 80 kvadratų visų dalinės apdailos kaina yra apie 2500 eurų už kvadratinį metrą. Įdomu ar čia daug ar mažai. Na dabar toj pačioj Pilaitėj čia yra standartinė naujų projektų su daline apdaila kaina. Tokiia pati kainodara yra T19 projekte, Tokia apti yra Altum projekte, net pigesnę rasite Simono namai projekte ir fekalijų kvartale Pilaitės terasos.Tai čia kalba buvo apie nuajus su daline apdaila. Vis tik jei žiūrint dar plačiau 2500 už kvadratą Pilaitėj rasite tikrai nemažai butų jau įrengtų arba senos statybos arba net ir naujesnės 2003 – 2016 toj pačioj naujojo Pilaitėj. Tai pasirinkimo tikria yra pakankamai ir visiem skoniam.

Kadangi projektas neturi savo puslapio ir pardavimus atidavė brokeriam, tai jie leido sau papsakoti savais žodžiais apien projektą. Geriausios iškarpos iš skelbimo :

“1. Tai naujai vystomas modernios architektūros A+ klasės mažaaukštės statybos butų projektas Pilaitėje. Projektas kurtas skiriant ypatingą dėmesį ne tik architektūros šiuolaikiškumui, bet ir jo funkcionalumui. Kruopščiai apgalvoti statybiniai sprendimai siekiant namų ilgaamžiškumo, kokybės ir patogumo jausmo.” Jei aš nusiimčiau akinius ir matyčiau vaizdą per blurą tai gal gautūsi moderni architektūra, o  kai užsidedu akinius tai absoliutus standartas ir funkcionalumo be balkonų, terasų ir tik su 4 sandėliukais nematau.

“4.Idealus pasirinkimas mėgstantiems kurti – pilna dalinė apdaila leis įsirengti butą pagal savo poreikius neatsisakant nei vienos detalės. O skubantiems naujakuriams siūlome pilną įrengimą iki Jūsų mėgstamų baldų.” Štai kaip pozityviai apibūdinama dalinė apdaila, nu tiesiog Jums pasisekė kad radot butą su daline apdaila nes tokių Lietuvoj “beveik nėra”.

“7.Ko gero kiekvienas šiuolaikinis miesto žmogus turi paspirtuką ar dviratį, o kad jais daiktais neapkrautumėte namų – po namų įrengiami sandėliukai, kuriuose saugiai galėsite laikyti sezoninius daiktus.” Čia kai jau pats šauni sau į koją. Viskas pasakyta teisingai, tačiau yra viena bėdelė ,- sandėliukai tik 4 ant 12 butų.

“12. Nors įsikursite mieste, tačiau būdami namuose jausite tikrą, kokybišką poilsį ir ramybę – namas yra gatvės pabaigoje, tad negirdėsite jokių pravažiuojančių automobilių gausmo. Atokvėpį nuo pulsuojančio miesto ritmo garantuos ir aplink besidriekiantys miškai, parkai, telkšantys ežerai ir tvenkiniai, kur širdžiai mielos veiklos ras tiek aktyvaus, tiek ramaus poilsio šalininkai, galėsiantys įvertinti dviračių ir riedučių takų sudėtingumą bei žaidimų ir sporto aikštelių tvirtumą su draugais ar šeima.” Na šiuo momentu ten gal ir ramuma, tačiau detalusis planas rodo kad bus šaliamis tiesiama dvipusio eismo judri gatvė, o naujų statybų bus tikria nemažai aplinkui todėl ta ramuma greit gali pasibaigti.

 

Fun fackt – matuot tuos metalinius garažus nuotraukose ? Na jei nuotraukose nematot tai gyvai tikrai matysit jie prie pat yra. Geriau įsižiūrėję matysit patį kampinį metalinį garažą , juodai nudažytą. Žinot kieno jis ? Čia tokia 15min antraštė “Žmogžudyste vis dar įtariamas baikeris Laurynas Baltrūnas fizine prasme – jau laisvas žmogus. Artėjant rezonansinio nusikaltimo tyrimo metinėms, pagrindinis įtariamasis nusikratė intensyvios pareigūnų priežiūros. Teismui nutarus 41 metų L.Baltrūno nebepančioti apykoje, prokuratūra šio sprendimo net nemėgino ginčyti. Tuo metu dingusiojo Aivaro Kilkaus paieškos yra įstrigusios, neperspektyvus atrodo ir visas ikiteisminis žmogžudystės tyrimo procesas.” Kas nepagauna , paliksiu komentaruose nuorodą į visa ilgą ir skandalingč straipsnį .

Apžvalga yra mano nuomonė, pamastymai ir interpretacija. Jei turite savo įžvalgų ar korekcijų jas galite pateikti komentaruose .

 

Primenu, jei patinka tai ką darau ir norite atsidėkoti,pasikonsultuoti asmeniškai, tai galite padaryti Patreon platformoje .Įmeskit bent po porą dolerių , tikrai būtų malonu ir leistu tobulėti . Bet rimtai, prisidėkit gerbiama publika. Nuo paskutinių aktualijų suteikiu galimybę rinktis ir pridedu komentaruose ir Contribee platformos nuorodą į Apžiūrėtas NT projekto paramą .

https://www.patreon.com/apziuretasnt

Top
X