Klaudija Bliuvaitė

Klaudija Bliuvaitė

Interjeristė.com

Apie mane: Esu diplomuota interjero dizainerė ir su savo klientais dalinuosi šešerių metų darbo patirtimi. Galiu padėti atrasti interjero sprendimus labiausiai atitinkančius kliento norus ir finansines galimybes. Mėgstu apie interjerą kalbėti nevyniodama į vatą, o savo projektuose stengiuosi, kad didelės idėjos būtų išpildytos iki mažiausių detalių.

PATIRTIS
75%
KAINODARA
60%
KŪRYBIŠKUMAS
80%
TERMINŲ LAIKYMASIS
95%
KOMUNIKABILUMAS
90%
APŽIŪRĖTAS NT REKOMENDACIJA
99%

Projektas Nr. 1

Modernios klasikos stiliaus interjeras, kuriame atsiskleidžia subtili prabanga. Projekto ašis – žemiškų spalvų paletė bei aukštos klasės apdailos medžiagos. Tarpusavyje derinamas marmuras, medis ir betonas. Kokybiški paviršiai be papildomų dekoro elementų sudaro solidaus būsto įspūdį. Griežtas baldų linijas sušvelnina organiškų formų šviestuvai, aukso detalės bei sluoksniuojama namų tekstilė.

Naudojamos apdailos medžiagos:

Akmens masės plytelės, dirbtinio akmens stalviršis, parketas, molio tinkas, metalizuotos baldinės plokštės, LMDP. Priglaistomi lubiniai šviestuvai, nematomos durys bei grindjuostės.

Projektas Nr. 2:

Kompaktiškas, tačiau ergonomiškai suplanuotas buto interjeras. Juodai baltų spalvų paletė sušildo riešuto spalvos parketas. Spalva taip pat atsikartoja korpusinių baldų paviršiuose, tokiu būdu kuriant vientisumą interjere. Šilto atspalvio medis derinamas su pasteliniais pilkais tonais, dėmesį į save atkreipiančiu marmuru ir žalvarinėmis detalėmis. Klasikos prieskonį interjerui suteikia sienų dekoravimas klasikiniais bagetais.

Naudojamos apdailos medžiagos:

Akmens masės bei keramikinės plytelės, parketas, LMDP baldinės plokštės, faneruotė. Priglaistomi lubiniai šviestuvai, gipsiniai bagetai, durys paslėptais vyriais.

PROJEKTAI

Top
X